CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Bře 2024 19:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 07 Říj 2005 16:19 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Ondra Stískal napsal:
....tak na to tu koukám, je docela vtipné, že má Petr Broža pod jménem napsáno "nováček" :)))
Vsak tady na foru je novacek dle poctu prispevku haha


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 08 Říj 2005 20:23 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 Kvě 2005 12:51
Příspěvky: 97
Bydliště: okr. Frýdek-Místek
Admin napsal:
Ondra Stískal napsal:
....tak na to tu koukám, je docela vtipné, že má Petr Broža pod jménem napsáno "nováček" :)))
Vsak tady na foru je novacek dle poctu prispevku haha


nechceš založit nějaké uživatelské skupiny? jako třeba "Citrus profíci", nebylo by špatné i nějaké moderátory, kteří by měli oprávnění mazat či upravovat příspěvky :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 08 Říj 2005 21:14 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
To vsechno jde ale az v posledni dobe se sem dostavili profici.A moderatora dam jen lidem ktere znam osobne .Takze tu mam dva adepty ale musi byt aktivni :lol: Oni vedi a ostatnim zatim nereknu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 10 Říj 2005 14:11 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 09 Kvě 2005 12:51
Příspěvky: 97
Bydliště: okr. Frýdek-Místek
Admin napsal:
To vsechno jde ale az v posledni dobe se sem dostavili profici.A moderatora dam jen lidem ktere znam osobne .Takze tu mam dva adepty ale musi byt aktivni :lol: Oni vedi a ostatnim zatim nereknu

tajnůstkáři ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 11 Říj 2005 21:24 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Ondra Stískal napsal:
Citace:
....tak na to tu koukám, je docela vtipné, že má Petr Broža pod jménem napsáno "nováček" :)

Ondro, já jsem nováček, jste tu především bytoví pěstitelé a v tomto způsobu pěstování zůstanu dále amatérem.
Že mně admin napsal nováček pod jméno se mně taky moc nelíbilo a tak jsem mu poslal dvě stovky a "nováček" už tam není vidět - haha :)
Na foru už budu častěji - konečně nám Telecom na vesnici zprovoznil ADSL a tak nemusím na webu platit za každou minutu připojení. :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 20 Srp 2007 14:05 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 13 Črc 2006 07:17
Příspěvky: 109
Bydliště: Seč (Chrudim)
Mám naplanovaný výlet na konci tohoto měsíce do Lednice. Dokázal by mi někdo poradit, kde bych tam nalezl volně rostoucí P.Trifoliatu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 20 Srp 2007 20:33 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
kucerys napsal:
Mám naplanovaný výlet na konci tohoto měsíce do Lednice. Dokázal by mi někdo poradit, kde bych tam nalezl volně rostoucí P.Trifoliatu.

Volně rostoucí je v zámeckém parku, ale tu nenajdeš a zřejmě ji nikdo nevyzradí. Kde je to ví tady z fora:
peťa áč
Ale zřejmě se ptáš na tu za plotem z mých obrázků výše :?:
To je jednoduché. Vyjdeš ze zámku na silnici a dáš se doleva dovnitř do městečka. Jdeš po levém chodníku (po pravé straně jsou různé občerstvovací stánky), koukáš za ploty a brzy na ni narazíš. Mám dojem, že je to před levotočivou zatáčkou. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21 Srp 2007 06:55 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 13 Črc 2006 07:17
Příspěvky: 109
Bydliště: Seč (Chrudim)
Petr Broža napsal:
kucerys napsal:
Mám naplanovaný výlet na konci tohoto měsíce do Lednice. Dokázal by mi někdo poradit, kde bych tam nalezl volně rostoucí P.Trifoliatu.

Volně rostoucí je v zámeckém parku, ale tu nenajdeš a zřejmě ji nikdo nevyzradí. Kde je to ví tady z fora:
peťa áč
Ale zřejmě se ptáš na tu za plotem z mých obrázků výše :?:
To je jednoduché. Vyjdeš ze zámku na silnici a dáš se doleva dovnitř do městečka. Jdeš po levém chodníku (po pravé straně jsou různé občerstvovací stánky), koukáš za ploty a brzy na ni narazíš. Mám dojem, že je to před levotočivou zatáčkou. :D


Dík za informaci. Původně jsem myslel tu v zámeckém parku, ale nevadí. Chápu, že je to tajemství. Podívám se na tu co je za plotem. Po parku se ale určitě projdu, co kdyby náhodou :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21 Srp 2007 21:31 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
kucerys napsal:
Dík za informaci. Původně jsem myslel tu v zámeckém parku, ale nevadí. Chápu, že je to tajemství. Podívám se na tu co je za plotem. Po parku se ale určitě projdu, co kdyby náhodou :lol:

Moje tajemství to není, já nevím kde je :cry: . Ale zřejmě na nějakém ostrůvku v zámeckém vodním kanálu :idea: , takže si vem plavky :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 23 Srp 2007 18:50 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 13 Črc 2006 07:17
Příspěvky: 109
Bydliště: Seč (Chrudim)
Petr Broža napsal:
kucerys napsal:
Dík za informaci. Původně jsem myslel tu v zámeckém parku, ale nevadí. Chápu, že je to tajemství. Podívám se na tu co je za plotem. Po parku se ale určitě projdu, co kdyby náhodou :lol:

Moje tajemství to není, já nevím kde je :cry: . Ale zřejmě na nějakém ostrůvku v zámeckém vodním kanálu :idea: , takže si vem plavky :lol:


No uvidím, spíš jsem přemýšlel že bych si vzal "nafukovací člun" :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 24 Srp 2007 08:58 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
kucerys napsal:
No uvidím, spíš jsem přemýšlel že bych si vzal "nafukovací člun" :D


Pozor na žraloky :!: :lol: Prý je tam vypustili Lichtensteinové, když jim nechceme Lednicko-Valtický areál vrátit :idea:
PS:
Doufám, že nebudu stíhán za šíření poplašné zprávy :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz