CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 29 Bře 2024 15:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 21 Dub 2008 05:28 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
ovar napsal:
majn gat,ochota sama :D !to je to takovej problém napsat že je to gunnera?asejc jo,přehlednost stránek je už dávno v tahu a ochota personálu taky skomírá,takže neděkuju nemam za co ale to je fuk tak nashle citronová rodinko :D


...za dobrotu, na žebrou... :lol: :wink:

Přehlednost fóra? Díky komu je nepřehledné :arrow: :arrow: :arrow: díky těm, co nemají čas hledat :!: :!: :!:
Ochota "personálu": ...a ty se divíš, když hledáme za tebe to, co nás nezajímá :?:

PS: nejsi sám - už zase někdo založil téma "padání listů", který jsme tu řešili 1.000.000x :evil:

:idea: Tak že já bych byl osobně rád, že mi vůbec někdo poradí.. :!:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 21 Dub 2008 06:56 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář

Registrován: 17 Pro 2004 22:27
Příspěvky: 702
Vi so Ovare, kdyz postradas elementarni spetku slusneho chovani, tak jdi k sipku.

Navrhuji administratorovi aby umoznil davat moderatorum BAN.

_________________
/*
omnis mundi creatura
quasi liber et pictura
nobis est in speculum
*/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 21 Dub 2008 12:17 
Offline
Přispívám na web 300 Kč
Přispívám na web 300 Kč

Registrován: 22 Led 2004 19:11
Příspěvky: 1411
Bydliště: Větřkovice u Vítkova
KRUMME napsal:
... Je vidět, že čas je tvůj nepřítel.... :wink: O této rostlině je dost napsáno hned na další stránce.
viewtopic.php?f=3&t=1327



Ovare kdyby jsi kliknul na odkaz od Krumeho, ( hned pod tvojí otázkou co to je) kde je vše napsané a nafocené tak se tohle řešit vůbec nemuselo. :?: :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 21 Dub 2008 12:38 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Zdeňku, neřeš to... On na to nemá čas... :roll:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 21 Dub 2008 15:29 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
heleďte,nerejpejte jo?nikdo se vás neprosil odpovídat na to co neznáte,když nevíte co to bylo za rostlinu,tak nemáte reagovat,hlavně že máte plnou hubu keců vokolo,fakt na dobrotu na žebrotu,člověk něco chce a jěště dostane přednášku o životě druhých co tu "musí poslouchat"o problémech jiných lidech s rostlinama(viz. milonkrát omívané téma opadání listů u banánovíků),nechěl sem rejpat tady do lidí ale když sem na tutu stránku vlezl se svým problémem poprví,tak sem se tu absolutně nevyznal a nevěděl na co mam kliknout a kam se mam jít zeptat. A když tady seřvete na hromadu každýho zajíce kdo sem příde se žlutým listem,tak se tady asi fakt neni vo čem bavit :!: :?:

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: kaj se ovare
OdeslatNapsal: 21 Dub 2008 18:22 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
a ty KRUMME promiň,na tebe se ten muj ošklivej poslední text nevztahuje,ty jedinej patříš do tý malinký skupinky "ochotnej personál" co rád poradí(viz. musa basjoo). A vůbec,nebudem se tu hádat ne?naco si kazit život zbytečnejma hádkama s nějakým rozvařeným masem(mnou). Nerad se omlouvam,ale můžu si za to trošičku sám,tak se hold budu pár dní kát. Tudíš,dík za radu a zbohem (a už to prosím neřešte)

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 01 Kvě 2008 01:22 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Lis 2006 14:58
Příspěvky: 962
Bydliště: Poprad-Slovensko
Petr Broža napsal:
KRUMME napsal:
Petr Broža napsal:
A co ta slečna, ta je volná ? :D

Ale Petře... vždyť jsi ženatý... :wink: ... já vím,že to není "tělesná vada" :roll: , ale přece...

Ivan Bross napsal:
ale Petre, kdyz si das dolu obrucku, na chvili muzes teda popustit uzdy a vzít si tu volnou slecnu :lol:

Ale chlapi, já nemyslím na sebe. Já už pouze tak něco zbaštit a vypít :lol:
Ale nevzdávám cíl :arrow: první svatba na citrusy.cz :D Sice nám to poprvé nevyšlo :cry: , když jsme zkoušeli oženit Zdenka :wink: s Ivanovou sestrou ( na viewtopic.php?f=2&t=683&start=15 ). Škoda, přeškoda, ale Ivanovi požadavky na odstupné v limončelu byly přemrštěné :twisted: :evil: a tak ze svatby sešlo.
Nyní by jsme mohli zkusit oženit Ivana :mrgreen: . A kdyby Ivan pro svou slabost na limončelo nevyhovoval, jistě tu máme v záloze dostatek svobodných pěstitelů :mrgreen: .

no Petre, obávam sa, ze ja sa uz nikdy neozením, pretoze na svadobnej hostine nebude mozné oddanie pripadnej nevesty cim zapit- kukni na viewtopic.php?f=7&t=1211&p=22315#p22315 co by bola velka hanba :cry: je mi toho vsetkeho moc luto, co sa stalo :cry: :cry: :cry: a uz som dnes v noci presiel cele forum, a ani ziadna nevesta nie je prihlasena :cry: takze svatba sa nekoná........musime teda radsej ozenit Zdenka :mrgreen: je tam blizko vas, skuste ho presvedcit, Natalia bude jeho, ked bol Zdenek so svojim otcom u mna, jeho otcovi Natalia velmi padla do oka, pýtal sa na nu, teda pýtal sa, kde je ta zdenkova buduca nevesta :lol: :lol: :lol: Natalia caká a pláce na Zdenka, robde s tým prosim nieco :evil: :evil: :evil: .

_________________
http://www.exoticke-rastliny.eu/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: pro to rozvařený maso
OdeslatNapsal: 18 Kvě 2008 12:52 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 18 Kvě 2008 12:46
Příspěvky: 7
ty si dobrý pako ovare......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pro to rozvařený maso
OdeslatNapsal: 18 Kvě 2008 15:55 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 Dub 2008 13:14
Příspěvky: 402
Bydliště: Slovensko- Trenčín
žofry romadur napsal:
ty si dobrý pako ovare......

nechcem sa starat ale prosil aby ste to uz neriesili totiz je pravda ze to prehnal ale ja som tiez nevedel ako a co tu robit proste som si mislel ze poslem spravu a vytvoril som novu temu a nechtiac.takze tiez mi to trvalo kim som pochopil co a ako.a vela roztrziek som mal aj ja no takich malich hadiek hlavne s krummom :D :D .ale ako aj ovar som uznal ze som to prehnal.takze neviem co furt proti nemu proste sa ospravedlnil sice iba krummovi :D to bi tiez mohol aj ostatnim a priznal chybu no tak co.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 18 Kvě 2008 20:38 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
nechcem sa starat ale prosil aby ste to uz neriesili totiz je pravda ze to prehnal ale ja som tiez nevedel ako a co tu robit proste som si mislel ze poslem spravu a vytvoril som novu temu a nechtiac.takze tiez mi to trvalo kim som pochopil co a ako.a vela roztrziek som mal aj ja no takich malich hadiek hlavne s krummom .ale ako aj ovar som uznal ze som to prehnal.takze neviem co furt proti nemu proste sa ospravedlnil sice iba krummovi to bi tiez mohol aj ostatnim a priznal chybu no tak co.
_______________________________________________________________________________
fakt jo?už sem myslel že jsem sám,nu já sem trošičku výbušný typ,a dokážou mě vytočit i takovýhle kraviny. Ale jestly to dobře chápu,tak problémy tu mají mladí typy lidí :lol: s ostatními citrusáři. Ale vopravdu dík za zastání,sem rád že sem v mém počátečním amateréském stavu nebyl sám,ale trochu mě i se...teda štve že u toho musely být i ostatní citrusáři,nu udělal sem si pěknou vizitku

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 19 Kvě 2008 13:03 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 Dub 2008 13:14
Příspěvky: 402
Bydliště: Slovensko- Trenčín
ovar napsal:
nechcem sa starat ale prosil aby ste to uz neriesili totiz je pravda ze to prehnal ale ja som tiez nevedel ako a co tu robit proste som si mislel ze poslem spravu a vytvoril som novu temu a nechtiac.takze tiez mi to trvalo kim som pochopil co a ako.a vela roztrziek som mal aj ja no takich malich hadiek hlavne s krummom .ale ako aj ovar som uznal ze som to prehnal.takze neviem co furt proti nemu proste sa ospravedlnil sice iba krummovi to bi tiez mohol aj ostatnim a priznal chybu no tak co.
_______________________________________________________________________________
fakt jo?už sem myslel že jsem sám,nu já sem trošičku výbušný typ,a dokážou mě vytočit i takovýhle kraviny. Ale jestly to dobře chápu,tak problémy tu mají mladí typy lidí :lol: s ostatními citrusáři. Ale vopravdu dík za zastání,sem rád že sem v mém počátečním amateréském stavu nebyl sám,ale trochu mě i se...teda štve že u toho musely být i ostatní citrusáři,nu udělal sem si pěknou vizitku

no s timi mladimy mas pravdu :D :D sak ja som tiez.a co sa tika vizitky tak ja som si na teme o granatovom jablku tiez moc dobru neurobil ale vsetko sa da a vsetko sa napravi.iba to ze neznasam na su ucitelku angliny sa uz asi nenapravi :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 19 Kvě 2008 13:47 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář

Registrován: 17 Pro 2004 22:27
Příspěvky: 702
Lidicky, to ze nekdo neumi s netem, ze je nekde zacatecnik, ze proste neco nevi tady nikomu nikdy nevadilo. Budte vsichni v pohode, nakonec si stejne porozumime. Teda pokud si takovy novacek necha neco od (sluzebne) starsich lidi zde vysvetlit.

Jedno je ale nutno dodrzovat -- slusne chovani. Bez toho to proste nejde. Kdyz prijdu nekde, kde to neznam, chovam se pokorne do te doby, nez to misto poznam, protoze vnaset do cizich komunit nejake sve zazite zvyky a psat "no co, tak jsem zvykly na neco jineho, nebo jsem takovy a vyporadejte se s tim" neni zrovna to prave orechove.

Drzim vsem pesti, aby otravu a flamistu nepribyvalo a ti, co si anhodou mysli, ze se tak zapsali, se treba rozhodnou trosku zamyslet a priste uz bude vsechno v pohode :-)

_________________
/*
omnis mundi creatura
quasi liber et pictura
nobis est in speculum
*/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 19 Kvě 2008 13:57 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 Dub 2008 13:14
Příspěvky: 402
Bydliště: Slovensko- Trenčín
martincz napsal:
Lidicky, to ze nekdo neumi s netem, ze je nekde zacatecnik, ze proste neco nevi tady nikomu nikdy nevadilo. Budte vsichni v pohode, nakonec si stejne porozumime. Teda pokud si takovy novacek necha neco od (sluzebne) starsich lidi zde vysvetlit.

Jedno je ale nutno dodrzovat -- slusne chovani. Bez toho to proste nejde. Kdyz prijdu nekde, kde to neznam, chovam se pokorne do te doby, nez to misto poznam, protoze vnaset do cizich komunit nejake sve zazite zvyky a psat "no co, tak jsem zvykly na neco jineho, nebo jsem takovy a vyporadejte se s tim" neni zrovna to prave orechove.

Drzim vsem pesti, aby otravu a flamistu nepribyvalo a ti, co si anhodou mysli, ze se tak zapsali, se treba rozhodnou trosku zamyslet a priste uz bude vsechno v pohode :-)

neviem teraz ci to bolo mislene na mna ale pokial ano tak hovorim ze som tiez mal nezhody ale som sa ospravedlnil a uz sme znova s timi ludmi kamarati apon dufam :D :D .a co sa tika tich rad od skusenejsich tak zatial som si vzdy zobral take rady k srdcu.ze ivan chudaka ho furt otravujem :D .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: co je to za palmu??
OdeslatNapsal: 19 Kvě 2008 15:01 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Martine, máš obrovskou pravdu... Každý pořád někde začíná... :wink:

Ale jsme jen lidi a doufám, že se můžeme slušně domluvit. Pokud to někomu nevyhovuje, je to zcela a jen jeho problém. Každý tu dává něco ze sebe a naopak každý občas potřebuje nějakou tu radu. Nemá to cenu pořád omílat dokola, ale učíme se všichni za pochodu.. :lol:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz