CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Dub 2024 08:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Časopis Citrusář
OdeslatNapsal: 03 Bře 2005 09:22 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 14 Úno 2005 09:12
Příspěvky: 114
Zajímalo by mě, jestli vychází časopis Citrusář, nebo zase na nějakou dobu usnul ? Ten odkaz na Citrusáře uvedený tady dole na webu není moc funkční, schránka je přeplněná, takže asi moc často nenavštěvovaná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 03 Bře 2005 09:29 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Nevim jaky odkaz na casopis mas na mysli ale mam pocite ze casopis nejak vychazi.Ja osobne jsem ho prestal platit po te co mi neprisly dve cisla.

Jinak web citrusy.cz neni vydavatel casopisu (rikam to tu uz asi po 10 takze se omlouvam stalym navstevnikum)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Citrusář?
OdeslatNapsal: 03 Bře 2005 10:41 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 09 Led 2004 08:09
Příspěvky: 343
Časopis nadále vychází a zatím se dodržuje i pravidelnost vydání. Pouze předplatitelé dostávají časopis s určitým zpožděním, než projdou přes pana Matějku a distribuční společnost. Nechápu poznámku o přeplněné schránce, místa je v ní dost.
Co se týká nedodaných čísel, reklamace, které se dostanou ke mě vždy vyřizuji. Bohužel nemohu hovořit za vydavatele. Takže se stačilo ozvat, pokud ani přes reklamaci nic nepřišlo. Čísla se ztrácejí při rozesílání, čemuž nelze účinně zabránit. Dvě nedodaná za sebou pak spíše svědčí o neidentifikované platbě.
Zmatky ze začátku loňského roku už byly okomentovány na jiném místě. Nicméně mohu doplnit, že letos budou zčásti opět, protože část předplatitelů poslaly platby bez jakékoli identifikace. To pak opravdu nemůžeme poznat, kdo to platil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Podekovani za rychlou odpoved
OdeslatNapsal: 03 Bře 2005 14:17 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 14 Úno 2005 09:12
Příspěvky: 114
Adminovi chci jen řící, že vím, že tento web nemá s vydáváním citrusáře nic společného, však jsem to ani slůvkem nenaznačil. Tím odkazem jsem měl na mysli Inzerci na hlavní straně webu vlevo dole, kde je adresou uvedena hoby@seznam.cz. Když jsem tam včera poslal žádost o předplatné, tak se mi vrátila odpověd od provozovatele servmailu, že schránka je přeplněná a že mail nelze doručiti. Jinak k panu Svítkovi, ta cena 35 ,- je myšlena s poštovným, nebo poštovné v ceně časopisu není ?
Jinak věřím, že mnohým předplatitelům asi časopis nedojde, protože co dneska nepošlete doporučeně, tak se v klidu ztrácí (hlavně větší obálky), kde zloději na poště nahmatají něco více než jen dopis. Alespon u naší pošty na Praze 9 to tak funguje. Je možné jej za příplatek doporučeně ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Časopis Citrusy
OdeslatNapsal: 03 Bře 2005 14:53 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 24 Úno 2003 10:14
Příspěvky: 139
Časopis odebírám od počátku a musím potvrdit, že nyní chodí celkem pravidelně. Myslím, že ty loňské problémy nyní nejsou. I když časopis není zázračný, jsem rád, že aspoň takovýto časopis je. Všichni jsme neudělali skoro nic pro to, aby tento časopis (ani tento web) byl větší, obsáhlejší, častější a zajímavější. Takže ty výzvy k poskytování příspěvků na web a na časopis jsou zatím marné a tím je dáno, že obsah těchto médií není nejvíc skvělý, jak bychom všichni chtěli. Třeba konečně začneme psát o svých zkušenostech a dělit se o nich s ostatními.

_________________
Ivan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 03 Bře 2005 15:20 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Pro pana Svítka

Nebudu moc psat poslal jsem vam Soukromou zpravu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Časopis Citrusy
OdeslatNapsal: 03 Bře 2005 15:41 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
IvanD napsal:
Časopis odebírám od počátku a musím potvrdit, že nyní chodí celkem pravidelně. Myslím, že ty loňské problémy nyní nejsou. I když časopis není zázračný, jsem rád, že aspoň takovýto časopis je. Všichni jsme neudělali skoro nic pro to, aby tento časopis (ani tento web) byl větší, obsáhlejší, častější a zajímavější. Takže ty výzvy k poskytování příspěvků na web a na časopis jsou zatím marné a tím je dáno, že obsah těchto médií není nejvíc skvělý, jak bychom všichni chtěli. Třeba konečně začneme psát o svých zkušenostech a dělit se o nich s ostatními.


Myslim ze uz za uspech muzu povazovat ze se setkavame tady na tomto foru a uz toto forum zacina suplovat cely web .
Proste to tu zije :lol:

Jen mne stve ze to nekomu tak vadi ze mi neustale sestreluje toto forum takze kdyz tu par dni nejsem forum je mimo provoz :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 03 Bře 2005 20:29 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Omlouvam se ale opravdu byla chyba v nastaveni uctu. Jiz je vse v poradku a dnes bylo odeslano na email vydavatele 10 objednavek na predplatne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Předplatné
OdeslatNapsal: 04 Bře 2005 14:57 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 09 Led 2004 08:09
Příspěvky: 343
Předplatné je 35 Kč za jedno číslo včetně poštovného. Tedy 210 Kč za celý rok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 20 Dub 2005 21:01 
Admin I totally gotta agree with you.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz