CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 24 Dub 2024 06:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 12 Zář 2007 08:36 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 11 Zář 2007 20:49
Příspěvky: 2
Bydliště: Rome, IT
KRUMME napsal:
PS: .. jen pořád nějak nechápu, jakým způsobem jste vkládali vaše fotky na "zkušebním" :shock: Ať jsem to zkoušel, jak jsem to zkoušel, pořád mi z toho lezlo něco jinýho, než vám...


Doladime jeste par drobnosti a pak napisem podrobny navod, jak fotky do fora pridavat :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 12 Zář 2007 08:39 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Díky, už jsem myslel, že jsem lama :wink: :roll: I když asi jsem :!: :lol:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 15 Zář 2007 13:03 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 Led 2007 14:24
Příspěvky: 231
Bydliště: -Kosteletz-
když jsem tady inkognito-tak je všechno česky-to je ok,ale když se přihlásím tak je to anglicky!-nešlo by s tím něco udělat?dík.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 15 Zář 2007 14:26 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Kvě 2005 16:20
Příspěvky: 548
Bydliště: Jaroměřice n. R.
Ahojte, super koukam ze se s forem konence neco deje :) jen tak dal, to mazani spameru uz me opravdu sralo, uz jsem si ani nestihal procitat forum :(.
triodyn: k tomu nastaveni jazyka, po prihlaseni klikni na User control panel v pravo nahore, pak v levo uprostred na Board preferences->Edit global settings a u kolonky My language dej misto British English-Česky :idea:

_________________
Mich@l


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 15 Zář 2007 14:52 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 Led 2007 14:24
Příspěvky: 231
Bydliště: -Kosteletz-
díky jmenovče :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 15 Zář 2007 17:32 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Bře 2004 13:32
Příspěvky: 1566
Bydliště: u Slavkova u Brna 220 mnm
Michal, diky moc, funguje!!! :!: A musime tu pritiahnut pani Ivu späť, nejak sa nam tu uz neobjavuje, snad to nevzdala?! To by som sa nahneval! :D
Citrusom zdar!
Kam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 15 Zář 2007 19:03 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Kamco, já myslím.. nebo spíš doufám... že to dlouho nevydrží a objeví se. :wink:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 16 Zář 2007 09:03 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Proc doufas ? Myslis ze je tu bez nich malo prace ?

Pripada mi to pokud napises doufam ze se vrati spameri jako by jsi rekl at to tady pekne rozladi toto forum a nebude nic fungovat :evil:


Jsem rad ze se to po tolika letech prace rozjelo ale co je za tim hodin prace lidi keri pomahaji si malokdo dokaze predstavit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 16 Zář 2007 09:25 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Admine, já psal - i Kamil - o paní Ivě Hažmukové :!: :!: :!:
Tu doufám mezi spamery neřadíš :!:

Myslím, a teď nedoufám, že jsi tím co jsi napsal hodně naštval lidi, co jí znají... Asi by si to zasloužilo omluvu nebo alespoň ujasnění, jak jsi to myslel.

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 16 Zář 2007 09:30 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Michale, DĚKUJI, DĚKUJI a ještě jednou DĚKUJI!! :lol: :lol: Už jsem se bála, že buď se budu muset na svá stará (a bolavá) kolena učit anglicky :( (což nehrozí :wink: ) nebo zůstat stranou z tohoto fóra.
I když...
Admine: pokud mne zařazujete jako nežádoucího spamera-spamerku, pak tu asi nemám co pohledávat? :cry: Viz vaše odpověď Krummemu. Nu, risknu to a nad mne nesmažete... :lol: :lol:
Citrusům a všem krásným rostlinám a také samozřejmě všem jejich nadšeným a báječným pěstitelům ZDAR!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 16 Zář 2007 09:33 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
KRUMME psal rychleji, než já :wink:
Díky, pánové, kteří jste mými příznivci, ochránci a přáteli. Cením si toho :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 16 Zář 2007 09:45 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 Led 2007 14:24
Příspěvky: 231
Bydliště: -Kosteletz-
tady evidentně řádí informační šum :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 17 Zář 2007 11:15 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Ano ano ano informacni sum. Pani Ivu bych nikdy nezaradil do spameru. Vubec nechapu úproc jsem to napsal ale mel jsem asi otevrene jeste nejake okno kde jsem resil spamy nebo si to nedokazu vysvetlit.

Proste jsem mel pocit ze pise doufam ze se brzo vrati spameri :cry:

Moooooc se omlouvam pani Ive ale vubec to nebylo mysleno proti jeji osobe.
Mam ted s forem hromadu starosti aby vse bylo jak bych chtel a trosku mne z toho asi hrabe :|


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 17 Zář 2007 20:23 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 24 Úno 2003 10:14
Příspěvky: 139
Heleďte nezabrzdíme už tuhle diskusi? Umím si nahrubo představit, jak to pro Aleše je náročné a v podstatě jen z dobrosrdečnosti. Business z tohohle fóra nikdy nebude, to je asi nám všem jasné. Na druhou stranu je dle mého zřejmé, že jenom díky němu dochází k postupnému zotavení zájmu veřejnosti o pěstování nejen citrusů, ale obecně subtropických a tropických rostlin, které po převratu (89) výrazně upadlo... Dnes je tady spousta lidí, kteří si mohou vyměňovat zkušenosti, poučit se, pochlubit se atd.. To by před 5 lety nebylo a myslím že stálý přísun nových členů fóra je jasný důkaz jeho prospěšnosti a tím i zásluh Aleše o naši zálibu. Takže určitě zavedení nového SW bylo problematické, ale za dva měsíce si nikdo z nás nevybaví, jak vůbec to staré vypadalo! Já jsem poměrně strašný konzervativec, ale už jsem si zvykl, tak to snad můžeme překonat i ostatní.
No a nešťastný omyl s "titulování" paní Ivy jako spamera jsem bral jako omyl hned a věřím, že to tak bylo v podstatě u nás všech. Zastali jsme se jí (zastali jste se...) jako jednoho z nejdůležitějších přispěvatelů tohohle fóra a Aleš se omluvil, to je prostě drobná chyba z přebytku aktivit, nic víc!
Na závěr bych jenom chtěl upozornit na něco, co pro mnohé není viditelné, nebo zajímavé. Všimněte si, kolik "bočních větví" tohoto webu vzniká jako privátní aktivita některých z nás a snaží se proměnit členství v této komunitě v komerční úspěch, samozřejmě na vlastním webu a za vlastní jak výdaje, tak příjmy. Nemám právo do toho mluvit, ale určitě by mne zajímalo, zda autoři těchto "výmladků" alespoň ze slušnosti poděkují Alešovi za příležitost se zviditelnit a získat de-facto rovnou informovanou a zcela výlučnou klientelu. O tom, že platí autorské poplatky vůbec nepochybuji :( :( :(
Takže prosím vraťme se ke kytkám a nechme Aleše s lidmi co mu pomáhají dělat nám dobrou službu, která pomáhá našim kytkám!

_________________
Ivan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 17 Zář 2007 20:44 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Ivane diky, toto co pises jsou veci ktere mne vzdy zenou dal .

To ze si nekteri delaji z fora super reklamu a nebo zdroj prisunu cilenych zajemcu jsem si zvykl (ono zaplatit si na google reklamu a dat si pozadavek primo na tento web jde taky ale stoji to penize ze ) a nezavidim jim to jen at se kazdy snazi jak umi.

Na druhou stranu jsou i takovy kteri se radi dohodli a maji tu "prezentaci" uz druhym rokem a myslim ze jsou spkojeni.Nikdy jsem si od nich nevzal penize, ale mam slibene rostlinky na me pokusy s jejich prezitim venku :roll:


Ale ruku na srdce. Je mi to fakt jedno, urcite nezbohatnu z toho ze mi vydelaji citrusy. Nastesti diky nekolika dobrovolnikum se dari udrzovat forum v cinnosti a sem tam se nekdo i rozhodne a napise clanek.

Takze si nemam na co stezovat


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz