CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 25 Dub 2024 09:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 18 Zář 2007 13:15 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Tak abychom "kauzu Iva" konečně jednou pro vždy zprovodili ze světa...
Bylo mi zřejmé, že chudák udřený Aleš s "hlavou neví kde mu stojí", si špatně přečetl Krummeho a Kamcovy poznámky na téma "já a tohle fórum". Tak jsem si jen pro sebe rychle promítla, zda jsem neprovedla něco, co by se na tomhle fóru nemělo (a zač bych si oprávněně zasloužila vyhození) a když jsem na nic nepřišla, vzala jsem Adminův omyl v žertu - snad se to dalo z mé odpovědi vyčíst... :wink: A myslím, že by to tak měli vidět všichni.
Toť vše :lol: A aby z každého "zlého" vzešlo něco dobrého, vezměte si prosím z téhle záležitosti poučení, že je vždy lépe dívat se na věci s nadhledem, pochopením pro druhého a třeba i v legraci - jinak si otrávíme nejen prima fórum a přátelský vztah, ale třeba i celý život :idea:
Admine, od mého prvního postesknutí jste udělali s tímhle fórem obrovský kus poctivé práce. Dovolte mi vám za ni ze srdce poděkovat - myslím, že za všechny nás zde. Takže: DĚKUJI!!
Ještě jen malou poznámečku na závěr: jak Michal poradil s nastavením češtiny, už jsem bez problému, ale jsou tu i další mně podobní, kteří možná tuto možnost přehlédli. Nešlo by, prosím, nastavit češtinu pro všechny? Jde i o nové uživatele (jen já sama dala tuhle adresu docela hodně lidem se zájmem o citrusy), kteří když uvidí anglicky psaný program, mohou se leknout (jako já) a tak je ztratíme dříve, než se k nám přidají.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 18 Zář 2007 13:28 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Toto forum je tak dokonale az je nedokonale takze ma spoustu veci ktere si muzete nastavovat . Bohuzel hromadne to nastavit neumim ale pokusim se to nejak naucit a udelat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 18 Zář 2007 14:21 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Kvě 2005 16:20
Příspěvky: 548
Bydliště: Jaroměřice n. R.
Co aspon vlozit postup nastaveni cestiny do topicu ČTĚTE PŘED VSTUPEM pro nove registrovane uzivatele kterejm se tohle nabidne jako prvni, aby si to nahodou nerozmysleli :wink:.

_________________
Mich@l


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 18 Zář 2007 14:29 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Kvě 2005 16:20
Příspěvky: 548
Bydliště: Jaroměřice n. R.
Ted jsem koukal ze se pri registraci jazyk da zvolit, horsi to bude asi pro starsi uzivate, ti si to budou muset zmenit sami..

_________________
Mich@l


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 18 Zář 2007 15:18 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 Led 2007 14:24
Příspěvky: 231
Bydliště: -Kosteletz-
funguje vám vyhledávání výrazů?mně to při zadání jakéhokoliv výrazu hlásí,že výraz není v žádném příspěvku.možná je zase něco rozhašeny,ale nevím co


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 18 Zář 2007 16:52 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Jede mi to bez problemu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 18 Zář 2007 22:45 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Bře 2004 13:32
Příspěvky: 1566
Bydliště: u Slavkova u Brna 220 mnm
Admine, Ty uz proste potrebuješ resetnuť! Pri škopku!! A poriadne!!! :lol: :D Takže zajtra na Moravskom namesti v Muzejnim sklipku Ta očakavam. :D :wink:
Kam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 18 Zář 2007 22:52 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 Led 2007 14:24
Příspěvky: 231
Bydliště: -Kosteletz-
MNĚ NE snad se to časem podá....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 19 Zář 2007 07:52 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 14 Pro 2006 19:29
Příspěvky: 24
triodyn napsal:
MNĚ NE snad se to časem podá....

Mám stejný problém jako triodyn


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 19 Zář 2007 08:08 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Kamco napsal:
Admine, Ty uz proste potrebuješ resetnuť! Pri škopku!! A poriadne!!! :lol: :D Takže zajtra na Moravskom namesti v Muzejnim sklipku Ta očakavam. :D :wink:
Kam

To se ti to mluvi a kdo mne pak odveze domu ? Uz nebydlim v Brne a šalina ani bus k nam nejezdi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 19 Zář 2007 08:37 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Kvě 2005 16:20
Příspěvky: 548
Bydliště: Jaroměřice n. R.
Admin napsal:
Kamco napsal:
Admine, Ty uz proste potrebuješ resetnuť! Pri škopku!! A poriadne!!! :lol: :D Takže zajtra na Moravskom namesti v Muzejnim sklipku Ta očakavam. :D :wink:
Kam

To se ti to mluvi a kdo mne pak odveze domu ? Uz nebydlim v Brne a šalina ani bus k nam nejezdi

Taxiiikem :mrgreen:

_________________
Mich@l


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 19 Zář 2007 11:32 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Neslibuji mozna se stavim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 20 Zář 2007 06:05 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Admin napsal:
Toto forum je tak dokonale az je nedokonale takze ma spoustu veci ktere si muzete nastavovat . Bohuzel hromadne to nastavit neumim ale pokusim se to nejak naucit a udelat

Problematika programů dělá problémy snad nám všem, různé dotazy na jejich řešení najdete na netu na mnoha webech. Zkopíruji jeden zajímavý, dámy prominou :lol: :wink: :

Dotaz:
Dobrý den,
loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a paměťových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se,že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?

ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 20 Zář 2007 06:17 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
:shock: :lol: :lol: :!:
Co na toto říct...
...manželka je prostě vir :!: :wink:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novy template a smazana data
OdeslatNapsal: 22 Zář 2007 17:30 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Tak musím zase poprosit o pomoc :oops: :oops:
Chtěla jsem vložit foto, ale podle původního návodu už to nejde - resp. lze nahrát obrázek jen v menší velikosti, takže už je to na hranici únosnosti rozlišení. Aleši, mohl byste prosím napsat nový či aktualizovaný návod, co dělat a dát ho zase na (zamknutý) odkaz "Jak vkládat fotografie", abych poslala slušný obrázek (aspoň v tom původním rozlišení 640x480)? Omlouvám se za svoji neznalost a děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 92 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz