CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Bře 2024 10:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 15:32 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
No nazdar,

nejprve, nejsem tu abych si stoupal tupě do zástupu toho či onoho fóra. Takovýto "naše" a "vaše" forum mi přijde poněkud tupé...

Peťo, já ti úplně rozumim, když jsem tady začínal, totálně mě rozčilovalo jaká to tu byla rodina, jak se tu dohazovaly baby, dělaly sešlosti a řešilo se spousta blbostí ve všech tématech, totální offtopikovej guláš!
Takže si tady nedělej pelech jaký to tu je odborný, i tady to bylo před lety dost rodinný a dost uvolněný, ač mě to tu lezlo na nervi.

Jak odešli taťkové a mamky, usídlili se tu nebo respektive zůstali tu ti odborníci, ty kapacity v oboru, kteří se snaží zůstat věrní svému fóru. A upřímně, nechat tu 2000 příspěvku, taky by se mi nechtělo pryč, když už tu mám takové jméno..

Rozebírat furt dokola jaký tu jsou dobrý příspěvky a kolik rad. Kam to vede? A říká snad někdo že to tu není? A jak by to tady být nemohlo, když se tu už vystřídalo několik tisíc členů! Zase jen otázky kapacity a času.

Narazil jsi tady na diskutujícího který snad studoval práva v Plzni. A co jako? Pokud ten člověk má dobrý zkušenosti a dokáže poradit, tak je mi úplně u zadku, jestli prodává tomely bez licence. Z tvýho řečnění mam snad pocit, že diskutující musí mít nutně určitou školu a být dost na úrovni aby mohli diskutovat. V tom případě odsuzuješ nezletilé začínající pěstitele a odrazuješ pěstitele nadšence. Kterým padá kůže z rukou aby si vydělali nějaký ten groš a mohly si tak dovolit vyhřívat palmy přes zimu.

Tuta debata absolutně nikam nevede. Furt se tu bude akorád vopakovat, že admin chybí, aktivní správce je tu jen jeden a ještě s omezenými funkcemi. Někdo nemá rád přátelské fóra někdo zase nemá rád, když si nemá s kým pokecat ne jen o rostlinách. Všichni nejsme stejní a hlavně všichni máme právo říct svůj svůj názor a ten jsem řekl i já.

Trochu mě mrzí, že mě neláká se na citrusy aktivně se zase vrátit a zapojit se do diskuzí.

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 15:34 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
No za těmi existencemi si nadále stojím. Jsou tam sic krátce, ale brzy poznáte sami, že urážka nebyla mířena na fórum, ale na tyto osoby. To nic nemění na mém postoji o diskusích. Většina z nich nebyla plodná, převážně pak v obsahu plodonosných exotických rostlin. Mrazuvzdorné exoty, opakuji se, ale abych nebyl lapán za slova, tak ta ano. Dále si stojím za tím, co zde říká i Šnek. Připadá mi, že zde má neustále někdo potřebu si dokazovat, jsme lepší než Citrusy. Nikam to nevede. Kdyby bylo jediné fórum pro nás málo, co nás v republice je, se řádnou správou, bylo by to mnohem přínosnější než desítky distancovaných skupinek, které se netrhají kvůli spamu, buďme upřímní, někdo si dovolil jim říci svůj názor a to je urazilo. Pro začátečníky se stává internet nepřehledný, pro ty co již nějaké zkušenosti mají, to znamená, že se jeho praktické informace dozví jen pár lidí, kteří diskutují s ním na tom jeho fóru a nejhorší dopad to má ve výměnách rostlin. Na jednom fóru může být rostlina k nesehnání, zatím co na jiném je neprodejná, neb ji každý má. Staví se tu mezi citrusáři nesmyslná bariéra v podobě jednotlivých skupinek z toho kterého fóra. Na jednu stranu pro Citrusy to má i pozitivní vliv, jelikož je tady dosti nehostinné prostředí pro zbytečné plkání, tito lidé brzy odchází k sousedům. To je zřejmě ten důvod, proč jsou z mého pohledu diskuse zde plodnější. Možná to je v chlapech, následek fotbalu, tenisu, nebo hokeje, nebo dědictví z válečných výprav, ale stále chceme být lepší než ti druzí. Obecne je to dobré, zde ale neměli být ti druzí, měli jsme být, říkejme tomu, jak chceme, ale nejčastěji se užívá název Citrusáři. Není tomu tak, jsou zde ti z Kiwifóra, ti ze Subtropických rostlin, ti z Citrusů a mnoho dalších, pak řada těch zcela anonymních.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 15:46 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Reaguji na Ovara. Zcela špatně jsi mě pochopil. Naopak, ten kdo mě vytáčí, se tituly jen honosí. Je mi zcela jedno zda mají rostliny licenci či nikoliv.A je mi i jedno zda tituly jsou opravdu vystudované či vysněné, ale nemám zapotřebí se od takových rádoby odborníků nechat urážet a oblbovat. Sám píšeš, že je otravné poslouchat babské drby. Mě to také nebaví. Ale uvědomte si kdo, koho začal kritizovat. Tady jen bráníme to, co máme rádi. Nechte si poradit od takového člověka, kterého hřejete ve své náruči a s úctou mu nasloucháte, klidně. Teď nevíte o čem a o kom mluvím, ale brzy to zjistíte. Já se s ním už dohadovat nebudu, proto také nemám zájem na vaše fórum ani chodit. Popravdě je mi to i jedno, ale nebaví mě pořád poslouchat jak je toto fórum špatné proti jinému. Není, za tím si stojím a kroky proti radám začínajícím členům se na našem fóru na rozdíl od jiného nepodnikli žádné a ač se po tisící někdo zeptá na výsev citrusových pecek, stejně mu někdo odpoví.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 16:14 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 15 Úno 2004 10:57
Příspěvky: 269
Bydliště: Mladá Boleslav
Zdravím,
nemíním reagovat na to, které fórum je lepší, to druhé jsem ještě ani nehledala. Jen chci všechny ujistit, že mučenkáři nikam neodešli, existují oficiální stránky Českomoravského klubu pěstitelů mučenek, velká diskuze je na konvi, kde ji sice prohlížím, ale hlavně z časových důvodů na ni nepřispívám, respektive nejsem na konvi ani registrovaná. Tady sjedu alespoň jednou za týden nové příspěvky, také mě příšerně žere spam a nějaká podivná antivirová ochrana, fotky mi ihned jdou do karantény... To mě dost štve, ale právě kvůli tomu, že chci být v obraze v širokém spektru rostlin zůstávám tady.
Takže spíš přeji všem opravdovým pěstitelům úspěšný, plodný a co nejvíce ZELENÝ rok 2012 !!! Dáša


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 16:14 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 15 Úno 2004 10:57
Příspěvky: 269
Bydliště: Mladá Boleslav
Zdravím,
nemíním reagovat na to, které fórum je lepší, to druhé jsem ještě ani nehledala. Jen chci všechny ujistit, že mučenkáři nikam neodešli, existují oficiální stránky Českomoravského klubu pěstitelů mučenek, velká diskuze je na konvi, kde ji sice prohlížím, ale hlavně z časových důvodů na ni nepřispívám, respektive nejsem na konvi ani registrovaná. Tady sjedu alespoň jednou za týden nové příspěvky, také mě příšerně žere spam a nějaká podivná antivirová ochrana, fotky mi ihned jdou do karantény... To mě dost štve, ale právě kvůli tomu, že chci být v obraze v širokém spektru rostlin zůstávám tady.
Takže spíš přeji všem opravdovým pěstitelům úspěšný, plodný a co nejvíce ZELENÝ rok 2012 !!! Dáša


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 17:08 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Dub 2007 08:09
Příspěvky: 2900
Bydliště: Brno
Diskuse opět k ničemu nepovede. To je naprosto jisté. :!: :idea: :!:

V zásadě totiž totiž existují dvě skupiny lidí - ti, kteří se chtějí něco dozvědět, vzájemně se motivovat a inspirovat a ti, kteří se prostě chtějí "bratříčkovat".
Osobně nto mám nastaveno tak, že pokud se chci na netu něco dozvědět (o citrusech), zajdu sem, pokud se chci mermomocí kamarádit (což nechci, v tomhle ohledu netu vůbec nevěřím) zajdu si třeba na chat na seznamu. Tam se můžu "bratříčkovat" do alelůja. Ale ani to neudělám - jednoduše vyrazím někam se svými známými a přáteli. A s těmi se opravdu o tom, zda-li bylo v Chebu takové či onaké počasí, nebavím :-) Proč? Protože toto mne prostě nezajímá :lol: . Někdo to má nastaveno tak, jiný jinak ... lidé jsou různí a respektujme to.

Mimo těchto "kravin" zde, omlouvám se za výraz, které k ničemu nevedou a ani nikdy nepovedou, souběžně dokončuji letošní zimoviště pro citrusy. Zplať pánbůh za to ... za chvilku to dorazím a tradá na hory. Volné dny na netu opravdu trávit nehodlám. Kdo si chce "léčit" na netu své komplexy, doporučuji mu totéž :wink: Moc by mu to prospělo :wink:
Kdo forum sleduje - letošní zimoviště je podstatně větší než obvykle, kce preciznější, jsem zvědav zda-li ani letos nebudu muset vytápět a zda-li se to bude letos na jaře méně přehřívat než obvykle. To je snad to jediné co mne s ohledem na citrusy zajímá.
Příloha:
IMGP0596.JPG
IMGP0596.JPG [ 134.7 KB | Zobrazeno 968 krát ]

_________________
Nemám skleník, citrusy pěstuji v nádobách, venku jsou od začátku dubna až do vánoc
http://www.citrusy.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 17:46 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Led 2008 16:50
Příspěvky: 289
Bydliště: Ochoz u Brna
Proč máte nutkání pořád něco uzavírat nebo naopak pořád opakovat to stejné dokola? Nevím, proč tuto situaci šneku srovnáváš a dětinským bratříčkováním na chatech a nevím o nikom, kdo by si zde nebo jinde na fóru léčil své komplexy. Pořád opakujete jen toto dokola, prostě tam jsou tupci (ano, až na vyjímky), tady odborníci (ano, až na vyjímky). Já už se o tom více bavit nebudu, asi jsme se navzájem nepochopili, já měl jen tendenci upravit si pověst navzájem ale vy to tu zostřujete více a více. Takže komu není rady... Hlavně že máte to svoje.

_________________
http://www.tropik.cz

http://www.uzitkoverostliny.estranky.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 17:58 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 16 Led 2010 20:11
Příspěvky: 68
Bohužel je pravda co napsal Šnek.Také pozoruji,že se na toto i jiná podobně zaměřené fora hlásí dva tipy lidí.Jedni kteří hledají informace,inspiraci a zároven i nějakou radu či postřeh dají do placu a druzí,kteří hledají jen sociální kontakt,který jim v reálném životě chybí.Bohužel těch prvních ubývá a ti druzí se rojí jako jepice.Ale to pravděpodobně nese dnešní doba.Spousta lidí nezná ani své nejbližší sousedy.Komu pak mají ti chudáci říci,že ráno byla zima.A tak zanášejí diskuze tím jaká je to hrůza že 10.prosince byla nula nebo nedej bože že byly dva stupně pod nulou.Samozřejmě pokud půjde o nějaké extrémní teplo nebo mráz tak to mohu považovat za zajímavost a rád si to přečtu.Ale psát,že je v prosinci 0stupnů je úlet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 18:18 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Dub 2007 08:09
Příspěvky: 2900
Bydliště: Brno
Nechci nic zostřovat .. poslední věta a odjíždím.
Rade, ty si byl zneužit k něčemu čemu bohužel ještě nerozumíš. Ty a spousta jiných. Velká část z té spousty jiných to ale časem pochopila a snad ze "strachu" aby se do něčeho podobného nezamotali, přestali zcela veřejně psát a omezili svou komunikaci na SZ a maily. Já jim naprosto rozumím. Časem to třeba sám pochopíš, někdo je bystřejší, někomu to trvá prostě déle. A prosím ... nevykládej si to nijak zle, nic osobního tím rozhodně nemyslím.

Pro mne je nejdůležitejší to, aby forum stále fungovalo jako jakási vzájemná inspirace a motivace než poradna. Nic více, nic méně.

Přeji všem vše nej do Nového Roku.
A ať Vám to dobře roste :wink: :wink: :wink:

_________________
Nemám skleník, citrusy pěstuji v nádobách, venku jsou od začátku dubna až do vánoc
http://www.citrusy.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 18:37 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
Někdy si připadam, že se tady bavím s mým dědou :lol: . To se nedá, ještě že je venku tak hnusně :!: , jinak by mi bylo líto toho času.

Ta to uděláme asi takhle, kdo bude dále reagovat je zapšklej starej blb, včetně mě :wink: .

U nás je teď 1°C a občas sněží.

Nekoupili jsme si veverku a pak jeli tryskovým autem, brm brrmmm.

Zajímalo by mě, jestli si vůbec uvědomujete, co to z nás padá za dukáty, ze všech! Jeden je rasista, druhej je zapšklej vlastenec, třetí tu kdáká na všechny strany. Hnus fialovej. Měl jsem trochu jiný mínění o vás všech, ale to asi každej... i o mě.

Má cenu psát něco dalšího? Určitě víte, že tuto čte a bude ještě číst šílená spousta lidí. A jestli se tu cítíte jako giga citrusáři, jako čestní správci zákona, mohu vám levou zadní říct, že já jsem letadlo.

A pro tebe marťasi mám něco speciálního, mám práci, mám přátelé, mám skvělý sexuální život, rostliny mi rostou, prostě co víc si přát. A kdákám na jiných fórech (teda teď tady jo :lol: ) :?: , jsem chudák? jsem sociální případ? jsem jepice? Tvé myšlení je obdivuhodné :shock: , klaním se před tebou, ty by jsi měl sedět na hradě (pokud už tam nesedíš :wink: ).

Přátelé, jděte někam

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 19:14 
Offline
Přispívám na web 300 Kč
Přispívám na web 300 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Zář 2009 19:46
Příspěvky: 392
Bydliště: Praha, Košice
Jsem rád, že na fóru přibýva příspěvkú, i když jsem čekal na odborné téma. Nedivím se, že někdo chce diskuzi ukončit, pokud vede jenom k udržování opačných názorú. Lidská ješitnost je nekonečná a příznivci/odpúrci každého fóra "stick to their guns".
Já nemám zásady, jestli se tady s někým bratříčkovat nebo ne, protože real life je lepší. Obecně, čím starší, tím více člověk upřednotňuje skutečný život před virtuální realitou a naopak. Nedá se to ale úplně paušalizovat. Pokud budeme řešit, kdo je na fóru kvúli chybějícímu skutečnému životu nebo kdo má kvalitní sexuální život atď, tak nic nevyřešíme. Ve výsledku se budou lidé urážet a vytvářet sympatie a antipatie. Proto je lepší přispívat do odborné diskuze a neposuzovat ostatní mimo citrusářské záležitostí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 20:12 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 16 Led 2010 20:11
Příspěvky: 68
Rudo promin.Netvrdím,že konkrétně ty jsi jepice,asociál a sociální případ.
Jsi to jediné co ti mohu závidět.Mladej kluk co má potřebu být za každou cenu vidět.To ti nevyčítám.Můj syn je úplně stejný a ani já nebyl jiný.Užij si to období.Nebude to trvat až tak dlouho a někdo ti napíše:Někdy si připadám,že se bavím se svým dědou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 20:46 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 22 Lis 2008 21:18
Příspěvky: 64
martas napsal:
Užij si to období.Nebude to trvat až tak dlouho a někdo ti napíše:Někdy si připadám,že se bavím se svým dědou.

:D :D :D :D To je svatá pravda, pro 10leté už jsi děda Ovare.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 23:19 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 12 Pro 2005 23:03
Příspěvky: 396
Bydliště: Trutnov
Nechápu,jak se to tady mohlo tak vyhrotit.Pro mne jsou tedy citrusy má největší záliba,ale nežiju jen pro ně.Zrovna tak mám velice oblíbená obě zde zmíněná fóra,každé trochu jinak,ale žádné nezatracuji,každé má své,ale to tu nebudu rozebírat...díky za ně.Nechal bych to spíše plynout,nějaké ignorování,nebo plivání na druhé spíše poškodí všechny.
Snažím se na obou fórech číst vše co mne zajímá a nic nevynechat.Spíše raději nasávám info a teprve když mne to nedá,něco sdělím.Velice uznávám některé zdejší citrusáře,stačí jen sledovat jejich postřehy,ale na něco musí člověk přijít také sám a ne tu vršit stovky podobných dotazů.
Jak jsem začal,tak skončím.Jestli někdo žije,jen tímto forem,asi ho vytáčí vše co není dle jeho představ.Já už se zdejším stavem dávno smířil.Nikdo nemá na nic čas,ani já,tak nemohu chtít po druhých aby se smekali a vylepšili zdejší stav.
No a to bratříčkování atd.to je přece každého volba,kam až zajde,nebo to nechá plavat...

Do Nového roku vám přeji vše nejlepší,ať to roste..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 01 Led 2012 15:09 
Offline
Přispívám na web 100 Kč
Přispívám na web 100 Kč

Registrován: 18 Led 2008 14:59
Příspěvky: 90
Bydliště: Brno
Přeji v novém roce všem pevné zdraví, hodně štěstí nejen při pěstování a dobrou vůli při vzájemné komunikaci.

Jirka Trávníček


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz