CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Bře 2024 20:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 15 Led 2008 09:27 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Lis 2006 14:58
Příspěvky: 962
Bydliště: Poprad-Slovensko
Petr Broža napsal:
Ivan Bross napsal:
jo, a ešte som zabudol povedat, že velmi rád sa ich zbavím, radšej budem mat doma umnavkaného kocúra, ako papulnaté baby :P , dve baby v dome, to sa už pomali nedá ani predýchat...........ufff............. :mrgreen:

Máš pravdu další "papulnaté baby" nechci, mám doma tři a k tomu tu Hesperidku v Hesperidiu-ale ta je naštěstí potichu :D .
Ale Zdeńka jim ukaž, já myslím, že by z toho mohlo zapršet :idea: .


OK, to je samozrejmé, už jak keby sa stalo :lol: Zdenek ich uvidí......síce moju setru mal čest spoznat už minule, ale iskra ešte nepreskočila..............ale to len zatial......... :mrgreen:
Mam už na to recept............ked Zdenek príde, nalejem im obom Limončello :arrow: to má vynikájúce účinky na zamilovanie.... :lol: :lol: :lol: ...........a potom sa Zdenek konečne ožení, bude svatba, a ja sa sestry konečne strasiem, pôjde bývat k nemu medzi citrusfíky.......... :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Svatba
OdeslatNapsal: 15 Led 2008 11:23 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Ještě musí nejdříve Zdeněk :wink: něco poplatit, u nás tomu říkáme zpívání, jinde loučení se svobodou nebo na Moravě svíca. :D .

A ještě mně Ivane zajímá jaké dáš věno :?: Dříve se dávalo např. 10 kráv, 2 kozy, 1 vůl, 15 slepic apod. U citrusářů bych navrhoval, že by jsi nám konečně zprovoznil ten limončelovod :idea: :D , taková menší odbočka na Moravu a Vysočinu :idea: , to bylo :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 15 Led 2008 12:21 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Lis 2006 14:58
Příspěvky: 962
Bydliště: Poprad-Slovensko
Petre, ty si mi to vytrhol z úst......... :P ....limončelovod vždy patril do rodiny, takže by bolo nefér, keby som ho tentoraz nespojazdnil.............. :mrgreen:
No, z mojej strany je to fér, moja drahá sestrička ako budúca Zdenkova nevesta musí "držat hubu".......teda všetko závisí len od Zdenka, jak sa rozhodne.....teda či si ju vezme, alebo nie........... :lol: :lol: :lol:
Ak sa Zdenek rozhodne správne- kladne, a vezme si ju.....tak zmluva na limončelovod je podpísaná a späčatená :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:
Bude to velká svatba. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 15 Led 2008 20:27 
Offline
Přispívám na web 300 Kč
Přispívám na web 300 Kč

Registrován: 22 Led 2004 19:11
Příspěvky: 1411
Bydliště: Větřkovice u Vítkova
Beru to sportovně :lol: :lol: :wink: citrusářky mají u mě šanci, jak to nakonec dopadne to je ve hvězdách :roll: :idea:
mám jednu podmínku ( cigarety a hospody ) vážně nemusím a do hospody nechodím. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 15 Led 2008 20:31 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Lis 2006 14:58
Příspěvky: 962
Bydliště: Poprad-Slovensko
Zdenìk napsal:
Beru to sportovně :lol: :lol: :wink: citrusářky mají u mě šanci, jak to nakonec dopadne to je ve hvězdách :roll: :idea:
mám jednu podmínku ( cigarety a hospody ) vážně nemusím a do hospody nechodím. :wink:


:D :mrgreen: Zdenku, podmienka splnená, sestra krčmy tiež nemá rada a ani celá naša rodina vrátane mna. Už píšem zmluvu na limončelovod...... :D ked podpíše mladomanželskú zmluvu aj sestra, potrubie sa začne stavat..............hlavný architekt na stavbu je Petr Broža :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 15 Led 2008 22:38 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Ivan Bross napsal:
.....
:D :mrgreen: Zdenku, podmienka splnená, sestra krčmy tiež nemá rada a ani celá naša rodina vrátane mna. Už píšem zmluvu na limončelovod...... :D ked podpíše mladomanželskú zmluvu aj sestra, potrubie sa začne stavat..............hlavný architekt na stavbu je Petr Broža :lol:

Ivane, já budu jen kontrolovat a chutnat Limoncelo :D . Projektovat to necháme jiné stavaře, máme tu odborníky Šneka a Ivu :idea: . Zemní práce a pokládku potrubí bude dělat Milanek a Papan, aspoň to bude rychle a levně :idea: :lol: :lol: :lol: ( viz debata v topicu sklenniky - zimne zahrady :
viewtopic.php?f=2&t=1266&st=0&sk=t&sd=a&start=30


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 15 Led 2008 23:12 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Lis 2006 14:58
Příspěvky: 962
Bydliště: Poprad-Slovensko
No čo už Petre.......... :lol:
Nemám k tomu čo dodat, vymyslel si to fakt originálne, šnekem a Ivou vyrobený projekt nebude mat žiadnu chybu :mrgreen:
A mojou úlohou bude delat ti hostitele...........asi tak nejak: tebe lejem, sebe lejem, tebe leje, sebe lejem....až kým sa limončello nevypije, svadobná hostina nekončí :!: U nás na Východe trvajú oslavy tri dni :P :P :P
Ostatný budú jest zákusky, aby sa nám náhodou limončellovod nevyprázdnil predčasne a nevyschol :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 16 Led 2008 07:09 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Ivan Bross napsal:
No čo už Petre.......... :lol:
Nemám k tomu čo dodat, vymyslel si to fakt originálne, šnekem a Ivou vyrobený projekt nebude mat žiadnu chybu :mrgreen:
A mojou úlohou bude delat ti hostitele...........asi tak nejak: tebe lejem, sebe lejem, tebe leje, sebe lejem....až kým sa limončello nevypije, svadobná hostina nekončí :!: U nás na Východe trvajú oslavy tri dni :P :P :P
Ostatný budú jest zákusky, aby sa nám náhodou limončellovod nevyprázdnil predčasne a nevyschol :mrgreen:

Souhlasím, je to výborně vymyšlené, jen poslední dodatek. Všechny jsi pozval, ale zapomněl jsi na tu kamarádku od nevěsty. Tak, zatímco nevěsta se bude věnovat ženichovi, ostatní budou jíst koláče, my budeme popíjet Limoncello, tak já bych se při tom o ní postaral, aby nebyla chuděra sama :idea: . Vždyt já nebudu mít žádný zákusek (koláčky k limoncellu nemusím ) a také chci ověřit, jestli nelžeš. Napsal jsi tady včera, že Limoncello má:
Citace:
vynikájúce účinky na zami ... :idea:
, raději to nedopíšu, aby jsme ji nevyplašili :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 16 Led 2008 16:08 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Lis 2006 14:58
Příspěvky: 962
Bydliště: Poprad-Slovensko
Petre, ano, aj ja som na nu úplne zabudol, vieš ako, tak krátko pred svatbou....... :idea: je to velký zhon............
Tá kamarátka sa volá Bibána, bude to tvoja družička. :mrgreen: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 16 Led 2008 22:01 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Ivan Bross napsal:
Petre, ano, aj ja som na nu úplne zabudol, vieš ako, tak krátko pred svatbou....... :idea: je to velký zhon............
Tá kamarátka sa volá Bibána, bude to tvoja družička. :mrgreen: :lol:

No to je super mít Bibánu za drůžičku :shock: :D :D , ani jsem už nedoufal, že by mě na stará kolena mohlo potkat takové štěstí :) . Budu muset zajít na plastickou chirurgii a koupit si nový oblek :lol: :lol: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 16 Led 2008 22:44 
Offline
Přispívám na web 500 Kč
Přispívám na web 500 Kč

Registrován: 02 Pro 2003 15:17
Příspěvky: 559
Nechci vám do toho pánové kecat, ale pokud Zdeňka oženíte, může se stát, že přijdeme o citrusáře. Neznám tedy Ivanovu sestru osobně, ale aby nemusel uděla z nového skleníku bazén, ostatní pěstitelská zařízení srovnat buldozérem a založit anglický trávník :D . Ta dnešní mládež má tolik nápadů jako my v jejich letech :D

_________________
Pedro
http://www.pedro-vyskov.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 16 Led 2008 22:55 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Lis 2006 14:58
Příspěvky: 962
Bydliště: Poprad-Slovensko
Petr Broža napsal:
Ivan Bross napsal:
Petre, ano, aj ja som na nu úplne zabudol, vieš ako, tak krátko pred svatbou....... :idea: je to velký zhon............
Tá kamarátka sa volá Bibána, bude to tvoja družička. :mrgreen: :lol:

No to je super mít Bibánu za drůžičku :shock: :D :D , ani jsem už nedoufal, že by mě na stará kolena mohlo potkat takové štěstí :) . Budu muset zajít na plastickou chirurgii a koupit si nový oblek :lol: :lol: .


Ale noooooooooo..........ved dobre vyzeráš :!:
To chce len jedno.... :idea: kúp si v starožitnostiach taký klobúk, ako mám ja................ :lol: ved sám si raz napísal: Cloveče Ivane.......... viewtopic.php?f=5&t=488&st=0&sk=t&sd=a&start=165
to zabere :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 16 Led 2008 23:00 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Lis 2006 14:58
Příspěvky: 962
Bydliště: Poprad-Slovensko
Pedro napsal:
Nechci vám do toho pánové kecat, ale pokud Zdeňka oženíte, může se stát, že přijdeme o citrusáře. Neznám tedy Ivanovu sestru osobně, ale aby nemusel uděla z nového skleníku bazén, ostatní pěstitelská zařízení srovnat buldozérem a založit anglický trávník :D . Ta dnešní mládež má tolik nápadů jako my v jejich letech :D

Neboj, ja si sestru poznám a pozná ju osobne aj Zdenek, ináč by tu nepísal ,že si ju zobere, moja sestra je na citrusove podmienky totalne aklimatizovaná, žije medzi nimi od roku 1992 :lol: to sa užnedá z jej krvy vyčistit.....to už také čosi nepíš, nech ta to ani vo sne nenapadne :lol: , aby si sestru náhodou nevyplašil...........potrebujej sa jej zbavit ako každej baby v dome :lol: :lol: :lol: . Ona Zdenkovi nebude zavadzat, ona bude chodit byciklovat maratony..pozri foto........... :mrgreen: :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 16 Led 2008 23:35 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Bře 2004 13:32
Příspěvky: 1566
Bydliště: u Slavkova u Brna 220 mnm
Ivan, mal by si si bloknut totu stranku na vasom pocitaci, lebo ked toto uvidi Tvoja sestra, tak Ti hned navari hubovu polievku :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fotky z vyletu na Solisku, 14.1.2006:
Kam


Přílohy:
borovica limba.JPG
borovica limba.JPG [ 83.7 KB | Zobrazeno 625 krát ]
pohoda na Solisku2.JPG
pohoda na Solisku2.JPG [ 49.68 KB | Zobrazeno 603 krát ]
pohoda na Solisku1.JPG
pohoda na Solisku1.JPG [ 79.98 KB | Zobrazeno 616 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ysoké Tatry
OdeslatNapsal: 16 Led 2008 23:44 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Lis 2006 14:58
Příspěvky: 962
Bydliště: Poprad-Slovensko
Kamco napsal:
Ivan, mal by si si bloknut totu stranku na vasom pocitaci, lebo ked toto uvidi Tvoja sestra, tak Ti hned navari hubovu polievku :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fotky z vyletu na Solisku, 14.1.2006:
Kam

hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :!: :!: :!: A to tam v pozadí je limončello :?: :?: :?: :?: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz