CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Bře 2024 21:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: banánovník
OdeslatNapsal: 27 Led 2009 15:00 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 05 Bře 2007 11:08
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha západ
nemá někdo volnou odnož banánovníku Musa sp. Ecuador nebo Red Dwarf?
Předem moc děkuji za nabídky :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 27 Led 2009 15:37 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
to si neměla dělat......ale já nejsem ten co tě pokárá

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 27 Led 2009 21:54 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
ovar napsal:
to si neměla dělat......ale já nejsem ten co tě pokárá
:lol: :lol: Já už také ne, tady je to v tropech, mně to vadí mnohem více v mě zajímajících Citrusech. Ale je to marný, je to marný... :roll: Před pěti dny jsem tam Jackovi vytýkal zbytečné založení topicu nemající s citrusy nic společného ( ADMINI, TREBA ROBIT NIECO S TYM FOROM) dnes mně tam lupne další (Crepniky)... :cry: a to je má ještě na palmy, ne na citrusy...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 27 Led 2009 22:24 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 15 Dub 2008 18:02
Příspěvky: 457
Bydliště: Domažlicko
:D Na malý dvůr, velký bič. Nebo jak to je 8) . Však on i jiní se to časem naučí, každý musí projít očistcem. Jo Robego, nemám promiň :?

_________________
Ovar
http://www.tropik.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 07:27 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Petr Broža napsal:
ovar napsal:
to si neměla dělat......ale já nejsem ten co tě pokárá
:lol: :lol: Já už také ne, tady je to v tropech, mně to vadí mnohem více v mě zajímajících Citrusech. Ale je to marný, je to marný... :roll: Před pěti dny jsem tam Jackovi vytýkal zbytečné založení topicu nemající s citrusy nic společného ( ADMINI, TREBA ROBIT NIECO S TYM FOROM) dnes mně tam lupne další (Crepniky)... :cry: a to je má ještě na palmy, ne na citrusy...

Nejhorší však je, že sami "nováčci" si nejvíc stěžují na nepřehlednost fóra..
:idea: :arrow: A kdo ji dělá :?: :?:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 07:49 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 05 Bře 2007 11:08
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha západ
KRUMME napsal:
Petr Broža napsal:
ovar napsal:
to si neměla dělat......ale já nejsem ten co tě pokárá
:lol: :lol: Já už také ne, tady je to v tropech, mně to vadí mnohem více v mě zajímajících Citrusech. Ale je to marný, je to marný... :roll: Před pěti dny jsem tam Jackovi vytýkal zbytečné založení topicu nemající s citrusy nic společného ( ADMINI, TREBA ROBIT NIECO S TYM FOROM) dnes mně tam lupne další (Crepniky)... :cry: a to je má ještě na palmy, ne na citrusy...

Nejhorší však je, že sami "nováčci" si nejvíc stěžují na nepřehlednost fóra..
:idea: :arrow: A kdo ji dělá :?: :?:

Co se stalo nechápu?? :shock: Toto je shop tam se vkládají vždy nové příspěvky nebo?????? :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 09:18 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 04 Kvě 2003 12:39
Příspěvky: 173
Bydliště: Slovensko
robega

chlapci ti chceli asi povedat, ze pre kazdy jeden inzerat neni potrebne zakladat novu temu. Urcite aj v tropic shope je viacero tem, kde niekto kedysi ponukal alebo zhanal bananovnik. Staci potom do tej temy napisat, co mas na srdci ohladne bananovnikov. Mozno by si v prispevkoch danej temy uz nasla niekoho, co sa dopytoval po bananovnikoch alebo opacne, ponukal nejake rastliny. Pripadne linky na predajcov. Chce to len zalovit v predoslych strankach :wink: Si predstav, keby kazdy clen chcel zohnat co i len jednu rastlinu, dal by novu temu, potom by mu chybala dalsia rastlina a zakazdym by kvoli tomu zakladal temy. Ako by to tu potom vyzeralo :shock: Dufam, ze som to napisal zrozumitelne :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 09:33 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář

Registrován: 17 Pro 2004 22:27
Příspěvky: 702
Tady si dovolim nesouhlasit. Jsme v tropic shopu coz je prece bazar. Kazdy jeden zajem inzerat prece ma byt logicky jako novy topic. A to bez ohledu, jestli tady uz takovy topic je nebo neni. Tak to chodi vsude. Dovedete si predstavit, ze nekdo shani prouteny kocarek a tak an foru o miminkach napise topic "koupim prouteny kocarek" a pak nekdo dalsi, kdo chce taky kocarek, ale kozeny a ne prouteny by psal do jeho topicu?

Problem, na ktery tady moji predrecnici upozornuji se tyka prece informacnich casti fora a zakladani tzv. tapetovych prispevku. Tedy se napriklad vede rozsahla diskuze o bananovniku a jeho zimovani a nekdo zalozi uplne novy topic na stejne tema nebo na tapetove tema (napriklad: Nazev: "Bananovnik", Text: "A jak pestujete bananovnik vy?"). To je pak na zastreleni.

Jinak pro robegu:

nejake info o Equadoru je tady, ale neni to asi jeho prave jmeno:
http://www.citrusy.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=733&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Doporucuju tedy taky dopsat, proc takovy bananovnik aby ti pripadne lide zde mohli nabidnout (poradit) kde sehnat neco obdobneho.

_________________
/*
omnis mundi creatura
quasi liber et pictura
nobis est in speculum
*/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 10:38 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 09 Črc 2008 14:38
Příspěvky: 134
Hahaha, já se tomu zase musím jen smát, chodím na forum několikrát denně podle času a vždy se objeví v jiném foru něco , co mně zajímá. Takže musím vše project, abych se poučil a o něco zajímavého nepřišel. Mimochodem, jak ničíte svilušky (!vtip)?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 11:08 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Pro 2008 14:58
Příspěvky: 163
Bydliště: Bratislava
Petr Broža napsal:
ovar napsal:
to si neměla dělat......ale já nejsem ten co tě pokárá
:lol: :lol: Já už také ne, tady je to v tropech, mně to vadí mnohem více v mě zajímajících Citrusech. Ale je to marný, je to marný... :roll: Před pěti dny jsem tam Jackovi vytýkal zbytečné založení topicu nemající s citrusy nic společného ( ADMINI, TREBA ROBIT NIECO S TYM FOROM) dnes mně tam lupne další (Crepniky)... :cry: a to je má ještě na palmy, ne na citrusy...


Aj na citrusy, na palmy potrebujem tie male, na citrusy tie vlke :D
Ale hej, nechcel som robit bordel, ja som len nevedel, kam inam to mam dat, ak chcete, kludn mi to prestahujte :D

Este raz sorry chalani ;) NErad robim bordel. Nerelevantne zmazat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 11:11 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Pro 2008 14:58
Příspěvky: 163
Bydliště: Bratislava
Nepodme sa hadat, ked sa adminom a modom nepaci, nech kludne zmazu, som si isty, ze nikdo sa nebude unuvat to davat nanovo na forum :D

Ale fakt, nie? ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 11:15 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 05 Bře 2007 11:08
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha západ
martincz napsal:
Tady si dovolim nesouhlasit. Jsme v tropic shopu coz je prece bazar. Kazdy jeden zajem inzerat prece ma byt logicky jako novy topic. A to bez ohledu, jestli tady uz takovy topic je nebo neni. Tak to chodi vsude. Dovedete si predstavit, ze nekdo shani prouteny kocarek a tak an foru o miminkach napise topic "koupim prouteny kocarek" a pak nekdo dalsi, kdo chce taky kocarek, ale kozeny a ne prouteny by psal do jeho topicu?

Problem, na ktery tady moji predrecnici upozornuji se tyka prece informacnich casti fora a zakladani tzv. tapetovych prispevku. Tedy se napriklad vede rozsahla diskuze o bananovniku a jeho zimovani a nekdo zalozi uplne novy topic na stejne tema nebo na tapetove tema (napriklad: Nazev: "Bananovnik", Text: "A jak pestujete bananovnik vy?"). To je pak na zastreleni.

Jinak pro robegu:

nejake info o Equadoru je tady, ale neni to asi jeho prave jmeno:
http://www.citrusy.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=733&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Doporucuju tedy taky dopsat, proc takovy bananovnik aby ti pripadne lide zde mohli nabidnout (poradit) kde sehnat neco obdobneho.


Díky moc přeně takto to chápu i já :) Prostě bych jen chtěla červenoplodý banánovník do bytu :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 11:22 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Pro 2008 14:58
Příspěvky: 163
Bydliště: Bratislava
robega napsal:
nemá někdo volnou odnož banánovníku Musa sp. Ecuador nebo Red Dwarf?
Předem moc děkuji za nabídky :P


Na jar budem mat viacero odrod, ale ten Ecuador teda vobec nepoznam... podla mna to nie je ani autorizovany kultivar, takze s tym ti nepomozem.
Co sa tyka Dwarf Red, tak to je mimoriadne pekna odroda, nanestastie budem ale na jar (najskor) mat len maly offshot. Pokusim sa ti to do jesene rozmnozit, ale fakt za nic nerucim, lebo s takymi kultivarmi (neCavendish) moc skusenosti nemam.

Ak hladas nieco pekne, co by malo dat aj jest, navrhujem ti, nech si pozries thread na tomto fore (jedle bananovniky...), alebo tuho rozsirujem rychlejsie, lebo tam nemama problem s obrazkami. Vravim, treba sa mi ozvat ziskaj si kontakt a uvidime. :) Ja sam sa nan velmi tesim, len neviem, ci je to ta najstastnejsia odroda do bytu. Je to Dwarf, pravda, ale pre tie jeho bordovo cierneplody potrebuje sakra vela slnka ;)

Co sa toho tyka, je mi to luto, ale forum mi nedovoli vlozit viac ako polovicu prispevko (antibot) nastavenie, takze nejaku dobu (kym to admin neobide alebo neumozni upravovat predosle prispevky) asi tu nebudem pisat o nicom. :( Sorry. (Ano Petre, konecne budes mat volno a nemusis hladat kazde vlakno, co som zle zalozil :D :D :D :D :mrgreen: )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 12:55 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Jack Daw napsal:
Co sa toho tyka, je mi to luto, ale forum mi nedovoli vlozit viac ako polovicu prispevko (antibot) nastavenie, takze nejaku dobu (kym to admin neobide alebo neumozni upravovat predosle prispevky) asi tu nebudem pisat o nicom. :( Sorry. (Ano Petre, konecne budes mat volno a nemusis hladat kazde vlakno, co som zle zalozil :D :D :D :D :mrgreen: )


Jacku, omlouvá tě snad jen tvoje mládí... :roll:

Současní "slavní" moderátoři tohoto fóra se tu ukáží jednou za uherský rok, natož aby tu dělali pořádek nebo něco přesunovali... A že my "starší na fóru" se snažíme alespoň o nějakou kulturu, mohl jsi si všimnout, že se nehádáme, spíše upozorňujeme na "vhodnost" či "nevhodnost" napsaného, ale hlavně umístěného.
Budeš se možná divit, ale ve většině případů si my pamatujeme, co kdo a kde napsal a hlavně u nového dotazu dáváme zpětné linky. Už jsi si přečetl alespoň 1x CELÉ toto fórum? Myslím že ne!!
Brzy totiž nastane doba, kdy se tu nevyznáme ani my ... a celé fórum ztratí svoji funkčnost.
K tvým problémům: Jak zde vkládat fotky, aby nebyly problémy s velikostí a pod. jsem speciálně tobě již psal, mimo to asi 3x. S jakým koli jiným problémem s vložením příspěvku jsem se nesetkal /snad jen když mi nešel net... :lol: /. Pokud s tím máš problém, popiš jaký!

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: banánovník
OdeslatNapsal: 28 Led 2009 13:06 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Pro 2008 14:58
Příspěvky: 163
Bydliště: Bratislava
Tak na mna nakontaktujte admina, moderatorov alebo hocikoho, nech mi da privilegia a zakladny kurz a ja tu budem teda robit poriadok :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz