CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Bře 2024 10:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 20 Lis 2005 21:45 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Kdyz uz to budes psat Peto dej k tomu prosim foto at vedi i ostatni uzivatele


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Pidirajčátka
OdeslatNapsal: 20 Lis 2005 22:41 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Irab, ty pidirájčátka - jednohubky se jmenují Solanum spontaneum. Alespoň, tak je označila Lidija z Finska, se kterou si vyměňujeme různé druhy. :) Ona pochází z Bělehradu, takže finsky jsem se učit nemusel :lol: Dle rady Admina přidávám foto :idea: , rostlinu pomlátily kroupy, mám i foto ze skleníku, ale to se mně nechce hledat.

Obrázek

Pro všechny účastníky srazu:
Díky za návštěvu, byli jste skvělí, akorát moc řidičů :cry: , ale nevadí, alespoň zbylo na příště :idea: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21 Lis 2005 10:37 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Podle ohlasu se obavam ze priste to bude na autobus a i organizaci budu muset lepe promyslet protoze bych nerad abychom si z tebe udelali organizovane zajezdy.Prece jen tentokrat nas bylo akorat a nikoho nenapadlo neco lamat ale znas lidi :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21 Lis 2005 16:37 
Offline
Přispívám na web 500 Kč
Přispívám na web 500 Kč

Registrován: 02 Pro 2003 15:17
Příspěvky: 559
Tak jsem se konečně taky dostal na fórum. Musím se taky přidat k poděkování Alešovi a Petrovi. Byl to bezva den. Všechno klapalo a všichni byli prima. Naposledy jsem byl v citrusářském skleníku u pana Dobeše v Drysicích(ještě za jeho předsedování brněnské organizace), ale to už bude víc jak 15 let. Dodnes na to rád vzpomínám. Petrova sbírka je ale bomba. Kdo to uviděl musí smeknout.
Jak psal Aleš, myslím, že jsme se u Petra chovali slušně. Tenkrát v Drysicích citrusáři připomínali spíše kobylky, nejen počtem, ale i chováním.
Jestli mi to ale vyjde příště, tak už se nehlásím jako řidič. Čaj také zahřál, ale ostatní si dávali lepší věci. Přivezl bych i svoje vzorky, abych nebyl za černou ovci. Trochu se totiž červenám, protože jsem si odvezl od Petra podnoží hned pět. 1Bigarádii, 2citrumelo a 2citranž Carizo. A mám z nich větší radost než z mojí letošní skvělé úrody(1ks c. Meyeri). Petr říkal, že se dají řízkovat, takže uvažuji, že je nechám jako matečnice-podnožnice. Jestli přežijí zimu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21 Lis 2005 17:13 
Aleši, prosím Tě namůžeš se mně podívat na soukromou zprávu? Nějak jsem to zasekal a nemůžu se do ní dostat. Zapomněl jsem, jak se přihlásit.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21 Lis 2005 17:17 
To nahoře jsem psal já. Děkuji Zdeneks


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Southeast Citrus Expo 2005
OdeslatNapsal: 21 Lis 2005 21:36 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Ve stejném termínu jako náš sraz měli své Citrus Expo také citrusáři v Jižní Karolině. Můžete se podívat na fotky, ale pomalu se to načítá :( . Příteli "Laaz" se dle fotek naše setkání také líbilo a komentoval ho:
Yes I wish I could have a vodka with you & your friends. We had our citrus exposition here yesterday November 19 also You can find some photos here
http://citrus.forumup.org/viewtopic.php ... rum=citrus

Zve nás na jejich fórum, ale nemohu zde dělat reklamu, admin by byl :x :evil: :twisted:
Na jiném místě ukážu obrázky zajímavých odrůd, které má od přítele z Japonska. Na výměnách odrůd se pracuje. :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21 Lis 2005 22:51 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
No Peto copak jsem takovej morous :?: :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Amer.forum
OdeslatNapsal: 21 Lis 2005 22:57 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Admin napsal:
No Peto copak jsem takovej morous :?: :oops:

Urcite NE, ale to forum je stejne jak Tvoje, takze se v nem da rychle orientovat :lol: a mohli by tam nekteri borci (urcite jen prechodne :lol: :!: :!: ) dezertovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21 Lis 2005 23:05 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Jo ja to uz udelal :-) Navazeme druzbu i kdyz s moji anglictinou nevim nevim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 21 Lis 2005 23:08 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
I kdyz podle poctu uzivatelu a prispevku jsou proti nam v plenkach .Ale hodne mi to dalo napadu.Dam sem dalsi sekce jako treba fotky Vasich citrusu dle odrud :-) No ale az zitra je vecer a jdu se venovat rodine


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Dalsi sekce
OdeslatNapsal: 23 Lis 2005 10:19 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Admin napsal:
I kdyz podle poctu uzivatelu a prispevku jsou proti nam v plenkach .Ale hodne mi to dalo napadu.Dam sem dalsi sekce jako treba fotky Vasich citrusu dle odrud :-) No ale az zitra je vecer a jdu se venovat rodine

Jsou v zacatcich, ale ten Laaz (jmenuje se jinak) figuruje v dalsich podobnych a rozsahlych forech, nakonec se prihlasil i na to tvoje :!: , takze tu mas zrejme prvniho Amika.
Dalsi sekce, treba ty fotky, to je perfekt - prinese to oziveni webu :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 23 Lis 2005 11:14 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Jo jen se musi uzivatele naucit pekne oznacovat co vkladaji. Abych to nemusel porad opravovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 23 Lis 2005 12:15 
Offline
Přispívám na web 100 Kč
Přispívám na web 100 Kč

Registrován: 13 Dub 2005 08:18
Příspěvky: 155
Bydliště: Heršpice - Slavkov u Brna
Hmm sraz musel bejt fakt superrr, mě štve že jsem nebyl :( :cry: snad příště :D Jinak já mám taky nějaký semenáče a řízky od Petra a kupodivu i u mě se jim daří - se divím po přestěhování s tak pěknýho skleníku ke mě do kanclu (zatím) :D :lol: :wink:

_________________
\_StanY_/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: 24 Lis 2005 15:40 
Offline
Přispívám na web 500 Kč
Přispívám na web 500 Kč

Registrován: 02 Pro 2003 15:17
Příspěvky: 559
Přidávám také pár fotek ze srazu. Pozdě, ale přece.
http://www.sweb.cz/jerabek_petr/014%20setk%c3%a1n%c3%ad%20CITRUSY.CZ%2019.11.2005.html


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz