CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Bře 2024 16:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 11 Led 2008 13:32 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Toto forum je určené "pouze" pro komunikaci Brněnské organizace a případných zájemců.
Všichni ostatní nepostujte sem žádné ptákoviny nebo dostanete na zadek :wink:

Jediný admin tohoto fora je tiskový a mediální mluvčí KRUMME

Váš Admin Aleš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 11 Led 2008 13:49 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Aleši - děkuji moc za vytvoření oddílu pro naši organizaci podle naší domluvy... :wink: Jakmile nastane příležitost, musíme to spolu řádně "zalít", aby se oddíl rádně rozrůstal a košatil... :idea: :wink:
Obratem posílám všem "brňákům" odkaz :!: :!: :!:

A slovo úvodem pro brňáky: Překonáme "rekord" z původního fóra ke starým stránkám :?: :?: :?: - 14 přípěvků za dva a půl roku :?: :?: ... navíc když někteří z Vás tak po tomto volali :?: :!: :?:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 11 Led 2008 14:39 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Admine Aleši, jménem našeho klubu Citrusáři Brno si jako členka jeho výboru dovoluji poděkovat za klub za tento váš - náš nový (a nepřehlédnutelný :!: :!: :lol: ) prostor. Ze srdce děkuji. 8)
A musím (úsměvně :mrgreen: ) podotknout, že jste zároveň elegantně zabránil nutnosti vzniku nového fóra na našich nových klubových stránkách :lol: :lol:
Předpokládám, že teď se zde přítomní členové dalších organizací či kroužků přidají a domluví se také na prezentaci svých "mateřských organizací" (jak jsme si o tom před časem s Adminem psali) a tohle fórum bude mít velkou zásluhu o naše "organizované" citrusaření.
Aleši, ještě jednou DĚKUJI :!: :wink:

Adresa našich klubových stránek: http://www.citrusari-brno.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 11 Led 2008 14:46 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Obratem posílám všem "brňákům" odkaz :!: :!: :!:

A slovo úvodem pro brňáky: Překonáme "rekord" z původního fóra ke starým stránkám :?: :?: :?: - 14 přípěvků za dva a půl roku :?: :?: ... navíc když někteří z Vás tak po tomto volali :?: :!: :?:[/quote]

Krumme, Krumme... to fórum na starých stránkách bylo jen pro případ, že by snad někomu chybělo... Já dělala vše proto, abych tazatele na běžné pěstitelské věci dostala na tohle Alešovo fórum, kde, jak sám víte, je plno moudrých a zkušených pěstitelů :wink: Doufám, že moji snahu alespoň Admin Aleš ocení :!: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 11 Led 2008 14:54 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Ještě pro "nezasvědcené":

KRUMME je můj nick a pod ním se skrývá administrátor našich klubových stránek a se svolením Admina Aleše i "moderátor" tohoto našeho fóra - Ivo Novák

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 11 Led 2008 19:03 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Iva Hažmuková napsal:
Obratem posílám všem "brňákům" odkaz :!: :!: :!:

A slovo úvodem pro brňáky: Překonáme "rekord" z původního fóra ke starým stránkám :?: :?: :?: - 14 přípěvků za dva a půl roku :?: :?:

Překonáme :!:
A tak hned přispívám svou kapkou do mlýna. Nakonec já už jedním rekordmanem jsem :D . jsem zapsán Agenturou Dobrý den v Databázi českých rekordů :
viz přiložené obrázky (rozklikněte).
Další jsou na na :
http://pikarec.cz/galery/ostatky2007/index.html (511 fotek)


Přílohy:
rekord_Broza.jpg
rekord_Broza.jpg [ 57.13 KB | Zobrazeno 1321 krát ]
Tisk 19.2.07.jpg
Tisk 19.2.07.jpg [ 187.77 KB | Zobrazeno 1320 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 11 Led 2008 21:42 
Offline
Přispívám na web 500 Kč
Přispívám na web 500 Kč

Registrován: 02 Pro 2003 15:17
Příspěvky: 559
Bezva, tak to jsem si to taky nějak představoval. Snad se přidá i nějaká jiná organizace či spolek. Jsem rád, že se my Brňáci nebudeme stěhovat s diskuzí na vlastní krásně přepracované stránky. Rekord jistě překonáme.
Ivo je taky zárukou, že nám tady z toho nikdo nebude dělat galimatiáš :evil: :lol:

_________________
Pedro
http://www.pedro-vyskov.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 11 Led 2008 23:07 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Bře 2004 13:32
Příspěvky: 1566
Bydliště: u Slavkova u Brna 220 mnm
Ahojte,
zdraví vás člen Brnenského klubu citrusárov Kamco


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 12 Led 2008 06:52 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Petře, jestli si tu uděláme "galimatiáš" záleží jen na nás... :wink: Věř mi, že se o to musíme zasloužit všichni.
Když jsem s Alešem domlouval, že tuto část uděláme, přiznám se, že jsem byl hodně skeptický... Já svoje fórum spustil více jak po půl roce běhu svých stránek, v době, kdy mě přestalo bavit odpovídat na stupidní dotazy typu "pomoc" mejlama. Udělání fóra mi zabralo chvíli, ale jeho "nastartování" a uvedení do "života" - to byla dřina... :evil: Lidi jsou lenošní a tak raděj napíší mejl, než by se někde registrovali a příp. zajímali se dál...
Tu mi bylo jasné, že se tu objevíte všichni, co tu jsme... Ale vy jste to nepožadovali, chtěli to jiní - a právě na ty jsem zvědavý, když si tu možnost "vybrečeli", kdy se tu objeví... :roll: :wink:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 13 Led 2008 10:44 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Pro Ivu

Ivo myslim ze nikdo nemuze rict nic spatneho na tema byvale stranky klubu. To ze jste se jich ujala uz je samo o sobe velka zasluha protoze kecalku je vzdy dost ale ladi co neco udelaji malo. Takze pokud ted mate pocit ze to nikdo neoceni nebojte se rozumni oceni a ti mene rozumni at si trhnou.

To ze to ted po Vas prebral Ivos je vec prirozeného vývoje. Proste praci prenechme mladsim a uzivejme si zaslouzeneho volna :lol:

Doufam ze i tyto stranky pomohou rozsireni a omlazeni rad Brnenskych citrusaru

HOWK DOMLUVIL JSEM :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 13 Led 2008 11:11 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Admin napsal:
Pro Ivu

Ivo myslim ze nikdo nemuze rict nic spatneho na tema byvale stranky klubu. To ze jste se jich ujala uz je samo o sobe velka zasluha protoze kecalku je vzdy dost ale ladi co neco udelaji malo. Takze pokud ted mate pocit ze to nikdo neoceni nebojte se rozumni oceni a ti mene rozumni at si trhnou.

To ze to ted po Vas prebral Ivos je vec prirozeného vývoje. Proste praci prenechme mladsim a uzivejme si zaslouzeneho volna :lol:

Doufam ze i tyto stranky pomohou rozsireni a omlazeni rad Brnenskych citrusaru

HOWK DOMLUVIL JSEM :P

Aleši Admine, také doufám :lol:
A pokud jsem to již nenapsala jinde, jsem opravdu moc ráda, že se Ivo - Krumme těch našich klubových stránek ujal. Bylo mi osobně trapné, jak se musím doslova dožebrávat syna, aby mi na starých stránkách "v mé režii" udělal aktualizace aspoň po pár týdnech :evil: :oops: Ivo a jeho zručnost s e-Stránkami (a samozřejmě i jeho pracovitost, ochota, elán :P ) to byl pro klub i mne osobně dar z nebe :wink: Nepřeháním! Jen mi přišlo trochu líto ty staré rušit, přece jen to byl kus klubového (i mého :oops: ) života.
Ty staré se využijí jako archiv, doufám, že tam budu moci postupně dát třeba i starší články z historie klubu "pro pamětníky", ale třeba i pro ty mladé, aby viděli, jak velký kus práce staří citrusáři odvedli a z čeho teď my současní "jaksi samozřejmě" čerpáme. A třeba si i budou toho, kam jsme se do dnešních dnů dopracovali, i více vážit :roll: :idea:
Budu se ovšem dále podílet i na těch nových stránkách v Ivově režii (jen to už nebude tolik vidět). Takže se těším, že naše klubové stránky se stanou i pro "nebrňáky" jedněmi z těch oblíbených :P
Všem, co je umožnili (samozřejmě včetně tohoto fóra 8) ) ještě jednou vřele děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 13 Led 2008 11:53 
Offline
Správce systému
Správce systému
Uživatelský avatar

Registrován: 29 Lis 2002 09:50
Příspěvky: 789
Bydliště: Brno
Mozná se Vám to bude zdát tvrdé Ivo ale osobně bych doporuči informace ze starých předělat na nové a na staré stránky zapomenout. Není dobré z nich dělat archiv ale je lepší ho udělat rovnou na stávajících stránkách.

Pro uživatele není nic horšího než neustále chodit ze stránek na stránky a koukat pokaždé na jinou strukturu.

Jen si vzpomeňte jak jste tady všichni "křičeli" když jsem jen trošku předělal forum :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 13 Led 2008 12:16 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Admin napsal:
Pro Ivu

Ivo myslim ze nikdo nemuze rict nic spatneho na tema byvale stranky klubu. To ze jste se jich ujala uz je samo o sobe velka zasluha protoze kecalku je vzdy dost ale ladi co neco udelaji malo. Takze pokud ted mate pocit ze to nikdo neoceni nebojte se rozumni oceni a ti mene rozumni at si trhnou.

To ze to ted po Vas prebral Ivos je vec prirozeného vývoje. Proste praci prenechme mladsim a uzivejme si zaslouzeneho volna :lol:

Doufam ze i tyto stranky pomohou rozsireni a omlazeni rad Brnenskych citrusaru

HOWK DOMLUVIL JSEM :P


Aleši, to o čem píšeš mělo celkem dlouhý vývoj u mne, ale poměrně krátký vzhledem k organizaci.... I já jsem se musel nejdříve rozhodnout - jestli chci nebo nechci... Ale poslední členská schůze klubu byla velice zajímavá - řešilo se téma - vymírání citrusářů... Nebudu se o tom rozepisovat, i když si nemyslím, že je to problém "jen" brněnské organizace...
Po jejím skončení - slovo dalo slovo , mezi mnou, Jirkou Trávníčkem a p. Ivou a já se do toho pustil... /9.12.!!!/ "Převod stránek" do něčeho "srozumitelného" komukoliv, zároveň "trošku "modernějšího" designu a můj nápad poněkud "multimediální" /zvuk na stránkách, videa, audia../ má jen jeden cíl: Zaujmout a "přitáhnout" k citrusaření mladší generaci. Samozřejmě p. Iva ode mne nikdy neslyšela půl slova o tom, že staré stránky jsou na nic... Naopak - alespoň něco někdo dělal - a proto že to Iva měla docela hodně složité /viz výše její anabáze se synem/, domluvili jsme se, že udělám jen kousek stránek a dám odkaz /několika členům výboru/ a uvidíme, jestli v tom mám pokračovat... Nechci opět psát o nadšení, jaký mě chodily mejly... :wink: Prostě za ten měsíc práce na stránkách je dneska už vidět a je to dokonce i vidět na jejich návštěvnosti... :wink: Navíc mám v hlavě určitý projekt, o kterém zatím nechci veřejně mluvit, proto že ten závisí na moc okolnostech, jestli se mi ho povede uvést v život..
Ještě k p. Ivě: Jí samozřejmě patří veliký dík za práci minulou, ale musím říct, že ještě větší za práci současnou... Ona totiš ručně !!!! přepisovala některé texty starých zpravodajů, aby šly vůbec zveřejnit... Navíc je i ona uvedena jako administrátor stránek - a právem.

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 13 Led 2008 18:35 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 17 Zář 2005 23:32
Příspěvky: 3386
Iva a Ivo :arrow: to je velmi dobrá kombinace na rozvoj citrusářského hnutí přes internet ( a nejen přes něj) :D :D :D
Každopádně je to o spoustě času, co věnují jiným a věřte vím o čem mluvím :D .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Forum pro Brněnskou organizaci
OdeslatNapsal: 23 Led 2008 08:45 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Přátelé - mám pocit, že jsme "umřeli na vavřínech"... :wink:
Abych debatu zase rozproudil, dovolím si napsat jeden nápad.
Co kdybychom pro "brňáky" udělali "DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ" :?: :idea: . Místo nějakých srazíků a pod. by jsme je mohli provést skleníkem v Lužánkách, ...viděli by na vlastní oči , že o ně máme zájem... :wink: Dají se při tom odpovědět jejich dotazy ....Nápad na "rozšíření" debaty se zcela jistě najde...

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 82 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz