CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Bře 2024 23:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 14 Lis 2008 22:28 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 26 Úno 2006 11:16
Příspěvky: 146
Bydliště: přilehlá Pražská obec
KRUMME napsal:
Srandu si budu dělat, až to dám někam ve velikosti 3,5 Gb a nechám tě to stáhnout, aby jsi se na to mohl podívat.. :roll:

Pochop jednu něc - musíš udělat soubor max. do 100Mb. Teď mi třeba do 3-4 souborů nacpi velikost 3.5 Gb :roll: Když pominu, že spousta lidí má pomalé mašiny /bohuižel jako já.. :evil: /, k tomu pomalý net, najdi mi odpovídající kvalitu...

Ale hlavně - pokud jsi chtěl "kvalitní záznam", nejlepší to bylo vidět na vlastní oči a ne sedět u PC a čekat, už to někdo udělá... :!: :roll: :wink:



KRUMME máš jedenu velkou pravdu, já by jsem do Brna také rád jel a když jsem si mohl vyject na jarní roubování na výstavu ještě spíš, přesvěč ale pány doktory ve špitále aby tě pustily protože ausgerechnet chceš na citrusy. Přes to že mám dostatečně rychlé PC i internet a proto že videa zpracovávám vím nebo znám problematiku a proto mám návrh, Nabídni CD nebo DVD za rozumnou cenu třeba na dobírku poslat, budu první objednatel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 15 Lis 2008 00:17 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč
Uživatelský avatar

Registrován: 10 Bře 2004 13:32
Příspěvky: 1566
Bydliště: u Slavkova u Brna 220 mnm
Krumme, musim pochvalit. Ta kvalita je celkom pekna, pre nase potreby bohate postaci, neviem, co sa komu nepaci.
Kam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 15 Lis 2008 05:45 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Pro Karlíka a ostatní: "Majitelkou práv" na DVD je paní Iva, s dotazy se musíe případně obracet na ni... :wink: Já nemohu nabízet něco, co jsem nevyrobil... :roll:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 15 Lis 2008 09:12 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 10 Kvě 2004 21:32
Příspěvky: 539
Bydliště: Bratislava
chvalim vas vstkych, krasna vystava a hlavne je uctyhodne, ze sa tomu venujete a vystavu zorganizujete. To na slovensku nic take nemame. Ale verim ze micurinov je aj tu dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 15 Lis 2008 09:36 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 30 Pro 2007 23:32
Příspěvky: 481
Bydliště: Česká Skalice Švermova 702
Pěkná výstava a dobré video s mluveným doprovodem. Je škoda že to mám tak daleko a nemohl jsem se zůčastnit. Snad příště tam někdo z našeho okolí pojede a dá vědět tak určitě pojedu. Všechna čest organizátorům a vystavovatelům za jejich práci. Jen tak dál. Máte můj obdiv. S pozdravem Josef.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 15 Lis 2008 13:01 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 21 Dub 2007 17:08
Příspěvky: 110
tady nejde o nadupanou masinu :lol: :lol: takove video jede i na nejake stare PIII , ale jde o bittrate na urovni viditelnosti a ne o co nejnissi low kompresi ... a 3,5Gb :lol: :lol: na net to opravdu nejde ... krume nepovidej ze to neslo o neco lip , divXem to musi jit 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 18 Lis 2008 09:00 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Rici napsal:
lidi to si delate srandu :shock: :shock: ta kvalita v dnesni dobe ,, to je hruza :!: :!: .... to audio jeste pochopim ze asi nemate profi vybaveni ale ta kvalita obrazu , to je jeste horsi nez na mobilu :roll: .

K tomuhle mohu říci jen jedno: darovanému koňovi na zuby nekoukej!
Rici, byla s tím spousta práce a i když výsledek jistě není ideální, měl byste ocenit alespoň snahu a dobrou vůli :( . A zamyslet se nad tím, jak Vy byste se na našem místě (myslím tím mne a hlavně Krummeho) cítil, kdybyste věnoval hodiny práce a volného času tomu, abyste aspoň přiblížil výstavu a její atmosféru těm, kdo na ni nemohli jet, a pak by nějaký šťoura napsal, že si snad ... viz výše citace.
Budu upřímná a napíši to "bez servítků". Video jsem natočila jako památku kvůli sobě a poskytla je pro potřeby klubu. A darovala jsem je pár lidem, kteří jsou mi blízcí a mám je ráda. Chtěla jsem DVD s výstavou (i dalšími záznamy - třeba jarního klubového roubování) nabídnout zájemcům klidně i posláním poštou (třeba za úhradu nákladů ve známkách), ale kvůli takovýmto komentářům to nebudu dělat. Jistě by se našli lidé, kteří by řekli, že ... zkrátka věci, které by mne mohly velice mrzet. Takže. kdo nic nedělá, nic nepokazí a ... nemusí se při hanlivých komentářích cítit mizerně. :oops: :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 18 Lis 2008 10:12 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 21 Bře 2007 13:50
Příspěvky: 1415
Bydliště: Tišnov
Paní Ivo, Rici se opravdu špatně komentuje... :roll: Je to asi trapné, ale mám z toho legraci...
ON to měl ze ZNOJMA tak strašně daleko, že nemohl přijet...
Ale jinak: "Pražáci" ze svojí výstavy nikde nemají ani fotku /myslím tady na fóru aspoň odkaz/ - prostě to neřeší a nikdo si nedovolí říct ani slovo.. /snad jedinnou propagaci jsme jim udělali my... :roll: /
Ono je to tak, jak píšete Vy.. Příště bohužel žádné odkazy nebudou... Kdo se bude chtít podívat, ten si to najde pěkně sám, aspoň jej přejdou chuťe na "rýpání".
Mimochodem - videa která jsou zveřejněná, byla zveřejněná opravdu v nízké kvalitě. Přes to všechno - vystříhání, formátování a umítění na net mi zabralo více jak 6 hodin. Momentálně to mám předěláno do "vyšší kvality" - snad už koukatelné... Musím to ještě "nastříhat" a pak umístit... Přes to jsem to už teď dělal více jak 10 hodin a zbytek zabere minimálně 3 hodiny...
Závěrem: Opravdu takovýhle řeči mne naštvat nemohou - rýpal se najde VŽDY :!: :!:

_________________
http://www.subtropickerostliny.estranky.cz/
Fórum: http://www.subtropicke-rostliny.cz/forum/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 18 Lis 2008 12:24 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Ivo, jistě máte pravdu, ale přece si myslím, že neuškodí občas lidem připomenout trochu taktu...

Rici napsal:
tady nejde o nadupanou masinu :lol: :lol: takove video jede i na nejake stare PIII , ale jde o bittrate na urovni viditelnosti a ne o co nejnissi low kompresi ... a 3,5Gb :lol: :lol: na net to opravdu nejde ... krume nepovidej ze to neslo o neco lip , divXem to musi jit 8)


Rici, abyste jen tak zbůhdarma nešťoural, co takhle předvést sám, jak by to mělo vypadat :?: :D . Tohle berte jako "hozenou rukavici": pošlete mi svoji adresu na SZ, já stočím výstavu na DVD a zašlu Vám ji. Očekávám, že nejpozději do 2 dnů od doručení uvidíme video z ní v "koukatelné" kvalitě někde na netu. Mám jak zvukovou, tak němou verzi a vůbec mi nebude vadit, když video umělecky upravíte pro skutečný zážitek nás všech. :idea: :P
Tak. A teď se ukažte! Výmluvy typu: "nemám čas" rozhodně neberu. Já ho totiž taky nemám, ale dokážu si ho udělat k prospěchu i těch druhých. :D :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 18 Lis 2008 13:08 
Offline
Přispívám na web 300 Kč
Přispívám na web 300 Kč

Registrován: 22 Led 2004 19:11
Příspěvky: 1411
Bydliště: Větřkovice u Vítkova
Rici: ze Znojma je to do Brna jenom kousek. Na výstavě byli ze Znojma i duchodci a nejen jeden nebylo jim líto peněz na vlak a jeli. Čas si udělali i když měli doma spoustu rozdělané práce. Znojmo - Brno je autem necelá hodinka cesty. Kdyžý to přeženu tak shlédnutí výstavy i s cestou by nezabralo více než 4 hodiny času a to je tam velká rezerva. :D :lol: :wink:
Já byl v sobotu ve Vídni a to mám do Vídně 5 hodin cesty. Navíc jsem při zpáteční cestě zatvrdli u Vyškova v koloně na 1,5 hodiny. Doma jsme byli až před 23 hodinou. Na to, že jsem jel jen nafotit tomely a asiminy to byl dost drahý výlet a řeknu na rovinu stál za to :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 18 Lis 2008 14:32 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel

Registrován: 21 Dub 2007 17:08
Příspěvky: 110
zdravim, tudy cesta rozhodne nevede .... to video je vase vizitka .. a rozhodne to slo udelat lip , a nechci nekoho znemoznit tim ze to udelam profi . kdyz jsem videl ten 1 zaber tak sem si rikal ze skoro nic nevidim a ze je to dost rozmazane , mozna master nahravka v nizkem rozliseni ?? a nebo dost drsna komprese nevim , ale ten zvuk,,, tam bylo spise slyset pozadi nez komentar vystavy, rozhodne bylo lepsi to okomentovat az doma a pridat tlumeny zvuk vystavy. chapu nejsou lidi neni cas a zadarmo to vetsinou neni .. omlouvam se vsem ktere jsem podrazdil ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 18 Lis 2008 19:06 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 25 Lis 2005 23:43
Příspěvky: 1384
Bydliště: Brno
Rici, s tím zvukem máte žel pravdu, to nemohu popřít. Na výstavě mi ten hluk při natáčení ani nepřišel, o to víc jsem z toho byla překvapená a trochu rozladěná, když jsem přehrávala záznam z videokamery na DVD rekordér. Proto jsem pořídila jak autentickou, tak němou verzi, aby ta němá šla případně nějak dodabovat třeba na mixážním pultu s komentářem. To já neumím a nemám na to ani vybavení. A také, jak již jsem napsala, bylo video především pro mne ... a mně tak dostačuje. :)
Takže se nejedná v žádném případě o vizitku klubu (myslím jsme také uvedli, že je to amatérský záznam člena klubu :idea: ) - to bychom si museli nechat natočit profesionální reklamní šoty ... a přitom doufat, že dopadnou lépe, než ty televizní :evil: :twisted: . Ten šot RTA dopadl tak příšerně, že jsme na něj raději ani odkaz nedávali. :oops: :evil:
A kromě toho: docela by mne zajímalo, jak byste chtěl točit výstavu bez zvuku a zároveň pak mít přesný dodatečný komentář se jmény bezmála 180 rostlin... :?: :roll: Vy byste to třeba zvládl, já ne. :lol: A tak jedinou možností, jak si rostliny nepoplést, bylo "točit na živo", vždycky se podívat na 2 či 3 rostliny, co to je, a pak to říci k obrázkům do kamery.
Nějaké (s prominutím) kecy o "znemožnění" někoho "profi prací" beru jako pustou výmluvu. Jsme amatéři a myslím se za to ani nestydíme. Pokud je někdo ochoten udělat z našeho materiálu něco lepšího, pak je jeho iniciativa vítána. Já mu ráda materiály poskytnu a vřele mu za práci poděkuji. Pokud ale jen tlachá a rejpe, pak se nemáme dál o čem bavit. :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 18 Lis 2008 19:18 
Offline
Aktivní citrusář
Aktivní citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 Dub 2008 13:14
Příspěvky: 402
Bydliště: Slovensko- Trenčín
Zdenìk napsal:
Rici: ze Znojma je to do Brna jenom kousek. Na výstavě byli ze Znojma i duchodci a nejen jeden nebylo jim líto peněz na vlak a jeli. Čas si udělali i když měli doma spoustu rozdělané práce. Znojmo - Brno je autem necelá hodinka cesty. Kdyžý to přeženu tak shlédnutí výstavy i s cestou by nezabralo více než 4 hodiny času a to je tam velká rezerva. :D :lol: :wink:
Já byl v sobotu ve Vídni a to mám do Vídně 5 hodin cesty. Navíc jsem při zpáteční cestě zatvrdli u Vyškova v koloně na 1,5 hodiny. Doma jsme byli až před 23 hodinou. Na to, že jsem jel jen nafotit tomely a asiminy to byl dost drahý výlet a řeknu na rovinu stál za to :D

Riči, musím ti ( Vám) povedať, že ste to úplne pokašlali. Ja bývam v Trenčíne a cesta do Brna nám trvala asi 4 hodiny, lebo boli obchádzky. Vstávali sme o 4 ráno, začo veľmi ďakujem mojim rodičom, aby sme to všetko stihli, a vôbec to neľutujem, ale to je Vaša vec. Ale keď som zistil, že mi Iva zaslala poštou to CD a dala si kvôli mne tu námahu, tak ma to presvedčilo o tom, že aký sú to ľudia a, že si naozaj dali záležať natom aby nám mohli ukázať, ako to tam vyzeralo. A keď si predstavím, že by moji rodičia mali urobiť niečo také a venovať toľko času ako venovali Ivo a Iva, tak viem, že by to neurobili z jedného dôvodu a to takého, že by nato nemali čas a trpezlivosť. Ja som si ten záznam keď som ešte nevedel, že mi ho Iva zašle pozrel tam kde aj ty a vôbec mi netrhalo žili, že v akej je to kvalite, hlavne, že som mohol vidieť ako to tam celé prebiehalo, a nehovor mi, že keď bolo pár vecí rozmazaných alebo niečo nebolo počuť, že to bol problém, pretože väčšine sa rozumieť dalo.

Zhodnotím to asi tak že nerád hovorím niečo starším ľudom ale mal by si sa nad sebou zamyslieť a uvedomiť si, že sa celý svet netočí len okolo teba. Si presne ako moja teta ,ktorá len vyhľadáva veci za ktoré môže niekoho zdžubať.

A keď sme pritom je to tak ako povedala Iva nech sa páči kľudne ti to pošle a uprav to. Ale samozrejme ako bolo vidieť tvoju odpoveď boli to len veľké reči.

PS: IVo a Iva, ďakujem vám zato čo ste spravili, a hentaké keci hlavne vy Iva si vôbec nevšímajte.

Ešte raz Iva ďakujem aj za balíček dosť ste ma prekvapili.

Tomáš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 18 Lis 2008 19:35 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Dub 2007 08:09
Příspěvky: 2900
Bydliště: Brno
Bohužel opět jen zírám a nevěřím vlastním očím a je mi z toho smutno a jsem z toho zcela znechucený. Sice jsem se před časem po přečtení si zde na foru na jiných místech uveřejněných „blábolu“ (některé příspěvky při sebevětší vůli jinak nazvat nelze) zařekl, že nebudu vstupovat do vůbec žádných diskusí, ale zde udělám snad naposledy výjimku.

Ad 1) Nějak nechápu z čeho všichni soudíte, že Rici na výstavě nebyl? Hledal jsem hledal … on nikde nic takového nenapsal : ….že na výstavě byl či nebyl. Pokud jste si s ním náhodou nevyměnili pár soukromých SZ či mailů tak toto nemůžete prostě vědět. Jako reakce na výtku nízké kvality videa je to v tomto případě zcela mimo mísu.

Ad2) Pokud vidím, tak se Rici pozastavil nad velmi nízkou kvalitou videa. Proč asi? Protože před tím někdo napsal, že „…máte možnost tyto videa vidět v celku rozumné kvalitě ... třeba i na celém monitoru.“ . A objektivní fakt je ten, že videa jsou prostě v mizerné kvalitě. Že ne? Tak se na to prosím podívejte prosím pečlivě znovu … a třeba na tom celém monitoru.
O ničem jiném Rici nemluvil. Opět, stejně tak jako v bodu 1, je mu posouváno něco jiného … a to hromadně, masou.
To je věc, která je poměrně nebezpečná a mně osobně se vůbec nelíbí. Bohužel pozoruji, že je to zde hodně častý jev, který lze charakterizovat pouze slovy „ pokrytectví, pochlebování si, falešné kamarádství, mazání si medu kolem pusy … a to za každou cenu. S tím spojené doporučení oceňování snahy a dobré vůle se mi už vůbec nelíbí – to se hodí pro hodnocení dětiček v lidušce, při charitativní činnosti či při přikázání v kostele, ale jinak? Jedině výsledky … ty jsou důležité. Ty se hodnotí. A ty pokud nejsou, tak? … si namažeme med kolem pusy?
Nebo si opravdu myslíte, že „poplácání po ramennou“ se slovy, že je to výborný a ono je to přitom objektivně mizerný, k něčemu vedou? Bohužel nevedou. Jedině poukázání na nedostatky může mít pozitivní efekt, vyvolávající v člověku snahu něco pro příště zlepšit, jinak upadne ve vlastní uspokojení a posun v budoucnu nikde žádný. A nebo zde snad panuje takový strach z toho, že se někdo urazí a příště už nebude chtít nic udělat? I to se může pochopitelně stát … jsou i takoví, kteří se byť dospělí chovají jako trucovité malé děti … takže pravdu raději zadupeme do země a vzájemně si mažeme ….. ale to je na zcela jiné vyprávění.

_________________
Nemám skleník, citrusy pěstuji v nádobách, venku jsou od začátku dubna až do vánoc
http://www.citrusy.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Klubová výstava 2008
OdeslatNapsal: 18 Lis 2008 19:40 
Offline
Přispívám na web 300 Kč
Přispívám na web 300 Kč

Registrován: 22 Led 2004 19:11
Příspěvky: 1411
Bydliště: Větřkovice u Vítkova
ještě se trochu pochlubím došla mi dnes originál nahrávka z ČT 2. Jestli ji budu někde dávat to zatím netuším :? úprava videi není moje parketa. Mám problém upravit fotky najednou a ne nějaké video. Bohužel na počítači musím pracovat a tak mi nezbývá, než se stále učit jak s počítačem vyjít aby mi to fungovalo. Kolikrát jsem si už smazal omylem fotky to radějí ani nebudu počítat :?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz