CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 29 Bře 2024 00:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FLORA OLOMOUC
OdeslatNapsal: 27 Dub 2009 16:36 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 27 Dub 2009 16:12
Příspěvky: 1
V pátek jsme vyrazili taky na Floru.Jela jsem pro vonící kladivník, který tam každoročně prodává jeden starší pán.Měl mimochodem i několik odrůd kiwi, které mi nic neříkají, ale podle mě ví o co jde a tak příště vyrazím zase k jeho stánku.Všichni tam šíleli z orchideí v akci, no za tu cenu ji budu mít normálně z obchodu taky, ale tak si něco domů z tý Olomouce přivezli.Jinak na dotaz co je to za odrůdu arguty byla odpověď no jedna z těch dvou buď kulatá , nebo podlouhlá.Jinak si chudák paní vezla domů s vnučkou kiwi, které bude hned plodit, no těžko, bylo to čínské a ještě jen jedno.Fíky jsem nenašla a to jsem po Brown Turkey koukala.Kamčatku mi Remonta zatloukali,nakonec se našel, tak uvidím co z něj bude.No a tomel měli z nedalekého zahradnictví na lotusu , takže jsem ho nebrala.Ale i přes tlačenice,hlídkujícího manžela, abych neutratila za kytky moc a velké množství pánví,robotů a jiných pojedu zase znovu.Právě proto, že mě nechávají v klidu super novinky sezony, ale scháním si to svý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FLORA OLOMOUC
OdeslatNapsal: 29 Zář 2009 20:53 
Offline
Přispívám na web 200 Kč
Přispívám na web 200 Kč

Registrován: 09 Lis 2004 12:43
Příspěvky: 240
Bydliště: Na Tabulovém vrchu 1280/1, Olomouc 779 00
Pre všetkých kupichtivých- tento víkend p.p. od 1.10 do 4.10 bude jesenná Flora Olomouc. Takže hor sa za nakupovaním kvetin a atd...... :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz