CITRUSY.CZ

internetový rádce začinajících pěstitelů - fórum
Kávovary-online.cz
Právě je 28 Bře 2024 13:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 29 Pro 2011 20:54 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 25 Pro 2007 12:00
Příspěvky: 357
Bydliště: Trnava, Slovenská republika, 167 m. n. m.
ADMIN SPÍŠ :?: :?: :?:

Chcem sa ťa spýtať, dokedy bude toto fórum otravovať ten debilný spam ???

To je skutočne taký veľký problém pozrieť sa aspoň raz denne na toto fórum, a vymazať tieto nechutné a otravné spamy ?
( Tu sú menovite: 17.12. od spamovacieho robota DDTMC8974, detto 17.12. DDTMC8974, 21.12. od: blinkyt, 22.12. 3x !!! od: xiangli1, 24.12. od: Qshd6523,
29.12. 2x od: junli7889 ).

Dokonca tu bol jeden príspevok ( spam ), ktorý bol podpísaný mojim nickom, a tváril sa, že som ho napísal ja :!:
Predpokladám, že tento spam vymazal Šnek - týmto mu dodatočne ďakujem !

Doporučujem adminovi, aby sa pozrel ako má vyzerať fórum, ktoré je udržiavané a nenájdeš tam takéto otravné spamy: http://93.99.158.35/forum/
Admin: tvojou nečinnosťou predpovedám tomuto fóru asi veľmi skorý zánik, čo by bolo asi na škodu veci :!:
Milan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 29 Pro 2011 22:26 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Já s tebou souhlasím. Ten spam je pakárna. Není to tak že ho člověk může ignorovat. Sleduji fórum pravidelně a každou novinku si přečtu, buď mě to zajímá, mám k tomu co říct (tak nelením a pokud mám trochu času přispěji svou troškou do mlýna, jiným to může posloužit), nebo mě to taky zajímá a nemám k tomu co říct (např. nyní s údivem sleduji zrovna probíhající diskusi Radoslava a Šneka o mrazuvzdorných hybridech, avšak nemám zkušenosti, tak se bohužel nezapojuji, ale obohacuje mě to o podložené poznatky a o pěstování těchto rostlin mě to přesvědčilo a již mám domluvený reprodukční materiál) a nebo mě to nezajímá, většinou příspěvky typu vysel jsem semeno z citrusového plodu, nebo na banánovníku je pavučina. Ovšem aktivně lze diskusi sledovat jen tak že otevírám novinky, tím mi zmizí a já vím druhý den, že něco nového opět někdo napsal, neb ikona je oranžová. To mě nutí otevřít každý spam, abych věděl, že něco nového přibylo a že mi tam nesvítí stále ta anglicky psaná kravina. Rovněž s tebou souhlasím, že Admin snad už ani horší být nemůže. Já vím, že v životě jsou období, kdy čas prostě není ani na důležitější věci než jsou webové stránky, ale mohl tu správu přenechat někomu jinému. Je tu celá řada kluků, možná chlapů, kteří by to zde byli schopni dát do pořádku, avšak Admin zde byl naposledy před půl rokem, tak se to s ním ani nedá domluvit. Je pravda, že na tebou zmiňovaných stránkách je Admin, kterého můžeme jen tiše závidět, diskuse čistá, stránky úhledné, Admina nelze než vynachválit. Na druhou stranu se ptám, co ti to fórum dá? Jaké bylo který den počasí? Jak zrovna dnes vypadá po třech dnech tato rostlina? To fórum je moc mladá, s velice širokou specializací, mnoho lidí zde diskutuje, ale málo příspěvků je přínosných a hlavně málo diskutujících má svému okolí co nabídnout. Je tam pár odborníků, ale v záplavě drbajících o ničem se jejich příspěvky ztrácí. Navíc se na tom fóru usidlují podivné existence, které zde na rozdíl od tohoto fóra našli živnou půdu pro jejich chytračinky a není nikdo, kdo by jim byl schopen argumentovat jejich lži. Zdá se mi tam to prostředí zbytečně moc přátelské pro každého chytrolínka. Pokud zanikne toto fórum pro nezájem Admina, tak v Čechách neexistuje adekvátní náhrada, ztratí se neskutečné množství rad a odpovědí na takřka každou, byť ještě nevyslovenou otázku. Chce to zde jen hledat. Bohužel mám z budoucnosti také obavy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 29 Pro 2011 23:07 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Dub 2007 08:09
Příspěvky: 2900
Bydliště: Brno
Na A-Z spam při každé návštěvě mažu ... tam jsem moderátor, jinde nemůžu.

_________________
Nemám skleník, citrusy pěstuji v nádobách, venku jsou od začátku dubna až do vánoc
http://www.citrusy.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 29 Pro 2011 23:48 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Led 2008 16:50
Příspěvky: 289
Bydliště: Ochoz u Brna
petrlcr napsal:
...Je pravda, že na tebou zmiňovaných stránkách je Admin, kterého můžeme jen tiše závidět, diskuse čistá, stránky úhledné, Admina nelze než vynachválit. Na druhou stranu se ptám, co ti to fórum dá? Jaké bylo který den počasí? Jak zrovna dnes vypadá po třech dnech tato rostlina? To fórum je moc mladá, s velice širokou specializací, mnoho lidí zde diskutuje, ale málo příspěvků je přínosných a hlavně málo diskutujících má svému okolí co nabídnout. Je tam pár odborníků, ale v záplavě drbajících o ničem se jejich příspěvky ztrácí. Navíc se na tom fóru usidlují podivné existence, které zde na rozdíl od tohoto fóra našli živnou půdu pro jejich chytračinky a není nikdo, kdo by jim byl schopen argumentovat jejich lži. Zdá se mi tam to prostředí zbytečně moc přátelské pro každého chytrolínka.


Petře,

Za prvé chci říct, že si vážím toho, že jsi jeden z těch, co se velmi rád podělí o svoje zkušenosti s pěstováním.

Ale jsi tu sotva několik měsíců a už víš, jaká je historie "našeho" nebo i tohoto fóra. Já tady nebudu ani obhajovat "naše" fórum, ani házet špínu na toto fórum, ale jen chci říct, že "naše" fórum má už 3. verzi a jen ta už funguje 2,5 roku. Už asi po třetí narážíš na jisté zbytečnosti na tom fóru, teď už mi to nedá a musím reagovat. To, že se tam bavíme o počasí (což je na citrusech mimochodem taky), nebo že se bavíme i o jiných věcech, to je možné, avšak má to všechno svá samostatná témata a koho to nezajímá, nemusí je ani otevírat. Jak píšeš, že je většina příspěvků "o ničem", to by mě zajímalo, kde tu většinu vidíš. Velkou část tamních členů znám osobně a troufl bych si říct, že se tam všichni cítíme jako v "rodinném fóru" se stejným zaměřením - na rostliny. Momentálně je to fórum s jedním z největších množstvím aktivních členů ve svém oboru - proč asi? Dále by mne opravdu zajímalo, kdo jsou ty "podivné existence a jejich živná půda pro chytračinky" a jak si toto můžeš dovolit říct?! Tohle mě fakt nasralo!

Doufám, že mi odpovíš na moji otázku, když tak často říkáš, že se rád pouštíš do debat.

_________________
http://www.tropik.cz

http://www.uzitkoverostliny.estranky.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 07:51 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Samozřejmě ti odpovím, proč ne? Na vaše fórum narážím prvně, jindy jsem měl na mysli ještě jedno jiné, ovšem musím říct, že opět nikdo z toho jiného fóra nekritizuje to naše, tak na něj prakticky nechodím, ač okolo Actinidií jsem zde našel rovněž mnoho. Na tom vašem fóru se dá samozřejmě také něčeho dočíst, ovšem není to nic, co bych nenašel i zde. Navíc je to fórum se strašně širokým záběrem, mnoho témat nemá co společného. Ale budiž, klidně to tak může být, jen z mé strany je problém že všude chybí informace. To že přispívám na toto fórum krátce, neznamená, že ho krátce čtu. Rostlin mám již poměrně mnoho a za ty roky co je pěstuji, jsem na Citrusech vždy našel cenné rady s malými výjimkami snad o každé rostlině. Máš pravdu, to vaše fórum je rodinného typu. Mě také nejvíce baví diskutovat se svou rodinou a mohu takřka o všem, ale někoho cizího, na vašem fóru někoho z venčí to prostě nemůže zajímat. Otevírám příspěvky na vašem fóru a říkám si jen ,,To mě nezajímá. To je soukromá diskuse mezi dvěma členy. To je o konopí, jemuž neholduji.“ Opět říkám, je zde i mnoho cenných příspěvků od zjevně velice hodnotných pěstitelů, ty jsou ovšem zasypány v blábolech. Máte tam řadu členů, kteří přispívají i sem, to je samozřejmě v pořádku, spíš je škoda jak se pěstitelé se stejným zájmem od sebe vzdálili, jen kvůli tomu, že každý přispívá jinam. Největší škoda je zkušených citrusářů který odešly od nás k vám. Samozřejmě z našeho pohledu. Ovšem většina těch opravdu dobrých pěstitelů je i nadále tady, ne u Vás. Má výtka k vašemu fóru je tato-neustálé soukromé diskuse, které nemohou zajímat čitatele zvenčí, navíc je to většina příspěvků, zde to bezpochyby probíhá také, ovšem formou SZ, nebo od toho máme email. V první řadě ovšem málo informací, diskutujete, je vás hodně, asi i hodně dat, ale uvedu příklad. Nudné nákupní období před Vánoci, jsem si chtěl zpestřit a každý rok to tak dělám, nějakými výsevy. To že semena zaslaná z tuzemských firem neklíčí, již jsem zde psal, tak jsem chtěl koupit něco nového v obchodních domech, myslím tím různé plody. Ovšem i zde je to letos nějaká nuda. Nic nového, tak jsem vzal rostliny, které jsem již před mnoha lety pěstoval, ale omrzely mě pro nedostatek prostoru. Nyní ho budu mít o poznání víc, tak jsem to koupil znovu. Myslím tím zázvor a čájot. Hledal jsem opět praktické zkušenosti a rady. Na vašem fóru o takto zcela běžných rostlinách vůbec nic, na tomto několik desítek příspěvků, mezi nimiž snad i tvé. Snadno si pak řeknu, proč přispívat jinam, proč chodit jinam, když zde najdu skoro vše. Možná se ti to nelíbí, protože si svého fóra hledíte, avšak je to tak. Samozřejmě ty lidi jmenovat nebudu, ale sami to časem poznáte. Jen napovím, že ohánět se tituly, je v případě, že mi nebyly uděleny trestný čin, a já neuvěřím v ně do chvíle, než mi někdo předvede ty zásilky tomelů, pistácií a podobných mediteránních rostlin, které může sehnat na různých institutech od jeho známých docentů. Profesorů apod. spolupracovníků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 09:59 
Offline
Nový člen fóra
Nový člen fóra

Registrován: 16 Čer 2009 09:52
Příspěvky: 31
Bydliště: Hranice
petrlcr: Kdo Tě tak nakrkl? Přišly mi taky nějaké podzřelé SZ.
Přeju nejen pěstitelsky úspěšný rok 2012.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 11:30 
Offline
Zvědavý pěstitel
Zvědavý pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 12 Led 2010 12:51
Příspěvky: 167
Bydliště: slovensko-Banska Bystrica
Hadate sa tu o somarinach.Proste je viac for a je na kazdom na ake sa pojde pozriet.Ja rad navstivim oboje je pravda ze tu na citrusoch je viac prispevkov lebo je tu viac ludi a je starsie ako to druhe.Je pravda ze druhe forum ma dobreho admina a je tam aj ta rodinna atmosfera ale len v sekcii POKEC O ČEMKOLI a urazat ludi za prispevok je podla mna........Vsetci maju pravo napisat svoj nazor na danu vec stane sa ze su veci co su trochu neodborne napisane ci uz tu alebo tam ale ja osobne si cenin kazdu radu ci postreh a to ze niekto radsej diskutuje o blbostiach ako o problematike rastlin je jeho vec a na to je ta sekcia "pokec".Milos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 11:43 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Rozhodně nikoho neurážím. Hodně se kritizuje zdejší fórum a druhé jmenované vyzdvihuje. Dobře, já se tam přihlásil, ale nechodím tam. Nic mi prakticky nedává. Nevadí. Nikoho nekritizuju za jeho příspěvky, ovšem z fóra to podobně jako se kritizovalo i toto, dělá nečitelné pro vnějšího čtenáře. To podle mě není urážka ani v nejmenším, když napíši, že se to nedá číst, nebo že to je zcela nepřínosné. Opět říkám, jsou i tam výjimky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 13:44 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Led 2008 16:50
Příspěvky: 289
Bydliště: Ochoz u Brna
To je ale v pořádku, já nikomu neberu to, že Citrusy jsou starší, obsáhlejší a je zde více informací. S tím souhlasím. A pokud někomu na nějakém fóru něco chybí, tak to fórum je od toho, zeptat se, poradit se... A né pomlouvat, že tam něco chybí, ale činit něco, co je smysluplné. A rozhodně si myslím, že víc blábolů je zde na fóru, ale to už záleží na adminovi, jak se s tím popere. Podle tvých příspěvků soudím, že ti příjde zbytečné začínat s novými fóry, když tady je toho tolik. Někdo ale nemá na to, pořád být "napadán" neustálým spamem a nedávnou "virovou infekcí" a tak vyhledává jiná fóra, to je logické. Samozřejmě máš právo říct svůj názor, ale tvůj první příspěvek se mi zdá poněkud přehnaný a určitým způsobem sprostý.

petrlcr napsal:
Jen napovím, že ohánět se tituly, je v případě, že mi nebyly uděleny trestný čin, a já neuvěřím v ně do chvíle, než mi někdo předvede ty zásilky tomelů, pistácií a podobných mediteránních rostlin, které může sehnat na různých institutech od jeho známých docentů. Profesorů apod. spolupracovníků.


Této větě ale vůbec nerozumím.

_________________
http://www.tropik.cz

http://www.uzitkoverostliny.estranky.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 14:19 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Sprostý mi můj příspěvek nepřipadá, ale je to tvůj názor. Diskutujte si na svém fóru, nikdo vám to nebere. Obecně ve vší úctě, to Vy většinou kritizujete toto fórum, stalo se to takřka základem vašeho snažení, být lepší než Citrusy. Buďte. Jen říkám, že mě to vaše fórum nebere a vím, že nejsem sám. Jakési bratříčkování, přitakávání ve všem, neskutečná a nepřirozená snaha neodporovat. Pokud někdo řekne něco svého, vlastní názor, tak sám jsi obrázkem toho, jak to nedokážeš unést. Sprostého jednání jsem se myslím jednoznačně nedopustil, možná vůči našemu Adminovi, který mě také trochu štve svou apatií, ale rozhodně ne tím že jsem napsal, že je na vašem fóru mnoho neplodných diskusí. Za tím si stojím, rovněž si stojím ale i za tím, že jsou zde i plodné diskuse, to jednoznačně. Docela mě zajímaly diskuse o mrazuvzdorných a zimovzdorných exotech. To ano. Ovšem z mého pohledu diskuse o citrusech, exotických užitkových rostlinách, tedy hlavních předmětech mého zájmu je z mého pohledu vyloženě bídná, ať se ti to líbí či nikoliv, je nesrovnatelná s diskusí zde. Po pravdě, zrovna tato diskuse mezi mnou a tebou tomuto fóru zhola nic nepřináší. Ani mě to příliš nebaví, hýčkejte si své fórum a choďte tam drbat, mým koníčkem není diskuse, ale botanika a o té se dozvím mnoho zde a tak budu chodit diskutovat o rostlinách rovněž sem. Koho jsem myslel, ti samozřejmě neřeknu, nemám zapotřebí někoho jmenovat. Konkrétně ty sám to poznáš. Mám s tím člověkem zkušenosti, zde ho mnoho lidí právě díky svým odborným znalostem prokouklo a rychle s ním diskusi skončilo. Vy zatím ne, tak ono to ale brzy přijde. Zatím se nechte opíjet pohádkami. Nevšiml jsem si nikdy toho, že bychom mi zde na Citrusech řešili vaše fórum, je zde asi většině lidí jedno, které je lepší, navštíví buď obě, nebo jen jedno z nich, ale Citrusy jsou neustále předhazovány jako to špatné, chybné, nedokonalé. Samozřejmě ano, ale plodné, plné cenných zkušeností a rad, kterých je u vás poskrovnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 14:27 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Dub 2007 08:09
Příspěvky: 2900
Bydliště: Brno
Já s Petrem naprosto souhlasím. Je to tak jak píše.
Názory jsme rozhodně němeli vždy shodné ... co na tom, od toho je to dorum a diskusní. Pokud na diskusi někdo nemá, nechť prostě raději nediskutuje. Bratříčkování nikdy k ničemu nevedlo na pokud vedo ... no, víme dobře kam.

To, že se adnim o forum jednoduše nestará, tao je bohužel pravdou. Ale co na tom, když nejde o život, jde o h ... Já mám nejraději ženy, víno, zpěv a nic na to nezmění to, jestli se bude někdo o forum starat či nikoliv.

_________________
Nemám skleník, citrusy pěstuji v nádobách, venku jsou od začátku dubna až do vánoc
http://www.citrusy.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 14:29 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Dub 2007 08:09
Příspěvky: 2900
Bydliště: Brno
omlouvám se za chyby a překlepy ... spěchám a nestíhám

_________________
Nemám skleník, citrusy pěstuji v nádobách, venku jsou od začátku dubna až do vánoc
http://www.citrusy.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 14:31 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel

Registrován: 19 Úno 2011 21:25
Příspěvky: 362
Bydliště: Krásno nad Teplou
Jinak ještě jedna věc, kterou jsem chtěl zmínit. Ač je Admin pasivní, stále tu jsou lidé, kteří fórum spravují. Zde nebude neetické jmenovat. Tak například Šnek, Michal a podobně. Jim za to patří dík. Někam se odtud odstěhovali mučenkám, je to škoda, neb ta nově zakládaná fóra vedou k jedinému. Pěstitelé se společným zájmem se od sebe vzdalují. Každé nové fórum je spíše mínusem, než plusem pro lidi se společným, nebo podobným koníčkem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 15:11 
Offline
Aktivní pěstitel
Aktivní pěstitel
Uživatelský avatar

Registrován: 16 Led 2008 16:50
Příspěvky: 289
Bydliště: Ochoz u Brna
Jenže ty jsi to Petře nenapsal tak, jak to píšeš nyní. Já dokážu snést v pohodě jakoukoli kritiku, ale kritika musí být podaná "inteligentně", ne nadávkami a urážkami, to nikam nevede. Ty jsi nenapsal, že tam není "mnoho plodných diskusí", ale psal jsi, že se tam vyskytují ty podivné existence a vykazují tam svoje chytračinky. To je trochu rozdíl.

Nedivím se šnekovi, že se za tebe postavil, spíš jsem to čekal :roll: . Vždycky jsem si myslel, že na tato fóra chodí lidé se stejným koníčkem, odreagovat se od všedních starostí,.. ale občas mi to přijde, že je to o tom, "kdo je lepší". O tom to ale není. Na "našem fóru" se momentálně nejvíce diskutuje o mrazuvzdorných exotech, na tomto fóru převládají zase citrusy... Já si myslím že je to tak, jak to má být, prostě každé fórum se orientuje jinam, tak nevím, proč fóra pomlouvat kvůli jejich obsahu?.. Já jestli jsem si dovolil toto fórum pomluvit, tak jen kvůli administraci, která je prostě strašná a za tím si stojím. Takže nejprve si zameť/te před vlastním prahem... Měli byste se snažit nejprve tohle fórum zpravit a spravit, souhlasím, že někteří moderátoři se zde snaží, ale většina moderátorů už se na to taky vydlábla.

_________________
http://www.tropik.cz

http://www.uzitkoverostliny.estranky.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ADMIN SPÍŠ ??? ( AKO OBVYKLE - SPAM )
OdeslatNapsal: 30 Pro 2011 15:13 
Offline
Citrusář
Citrusář
Uživatelský avatar

Registrován: 18 Dub 2007 08:09
Příspěvky: 2900
Bydliště: Brno
OOOO díky ... ve svých omezených možnostech se snažím alespoň o to málo.
A s příspěvkem taktéž plně souhlasím, vede jen k rozmělňování a kde nic tu nic .. a tím spíše, pokud slouží spíše jen jako "lečebna" něčích komplexů či plní potřebu něco si dokázat (kdyby jen sobě, tak by ještě bylo dobrý). Ať se na mne nikdo nezlobí, ale je to tak.

_________________
Nemám skleník, citrusy pěstuji v nádobách, venku jsou od začátku dubna až do vánoc
http://www.citrusy.estranky.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté, nemůžete posílat nové příspěvky nebo odpovídat na starší  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad - phpBB.cz